به گزارش ایکنا از اردبیل، هیئت داوران سیزدهمین دوره مرحله استانی مسابقه قرآنی مدهامتان اردبیل، روز گذشته، ۲۴ بهمن ماه، با صدور بیانیهای منتخبان و برگزیدگان قرآنی فعالان کانونهای مساجد استان را معرفی کردند.
در این بیانیه آماده است: قرآن کریم این ودیعه گرانقدر الهی و کتاب سراسر نور و حکمت و سرچشمه زلال هدایت در مبارکترین ماه و در شبی که برتر از هزار ماه است، بر قلب مطهر پیامبر اعظم (ص) نازل شده تا اندیشهها و استعدادهای خفته انسانهای شب زده را با نورانیت پیامهای انسان سازش، بیداری، شکوفایی، حرکت و حیات بخشد. انوار درخشان آیات روح بخش قرآن کریم در طول اعصار و قرون، همواره چراغ فروزان راه عالمان خداجوی و انسانهای حق طلب بوده است و عاشقان کتاب هدایت با خلوص تمام نسبت به تعلیم و ترویج آن همت گمارده اند و عشق و ارادت خویش را به ساحت مقدس قرآن کریم به اثبات رسانیده اند.
هیأت داوران مرحله استانی سیزدهمین دوره مسابقات قرآنی مدهامتان استان اردبیل ضمن قدردانی از تلاشها و برنامه ریزی صورت گرفته توسط دبیرخانه کانونهای فرهنگی هنری مساجد استان اردبیل، قرار دادن مرحله مقدماتی و ارائه مشاوره و کارنامه برای نوجوانان و گواهی حضور در مسابقات را برای ارتقاء و و انجام آموزشهای لازم حین مسابقه برای علاقمندان قرآنی را اقدامی مثبت و در خور تقدیر میداند.
شرکت علاقمندان قرآنی شهرستان ها، فضاسازی مناسب، برپایی نمایشگاه نقاشی از آثار شرکت کنندگان در بخش نقاشی آیات و برگزاری مراسم افتتاحیه و توجه بیش از پیش به مقطع سنی زیر ۱۶ سال و خواهران از دیگر اقدامات قابل توجه ستاد برگزاری میداند همچنین تجلیل از مقام پیشکسوت و استاد قرآنی و رزمنده ۸ سال دفاع مقدس حاج مظاهر حسینی تبار را ارج مینهیم.
در پایان ضمن آرزوی موفقیت و سربلندی برای کلیه قاریان، حافظان، مؤذنین و مرتلین بویژه افراد برگزیده در این دوره از مسابقات در مرحله کشوری، افراد منتخب این دوره از مسابقات را در بخشهای زیر و بالای ۱۶ سال خواهران و برادران را به شرح ذیل اعلام مینماید. امید است همه جوانان ایران اسلامی به خصوص استان دارالارشاد اردبیل در سایه سار قرآن همواره موفق و سربلند باشند.
اسامی نفرات برگزیده برادران زیر ۱۶ سال
رشته قرائت تقلیدی:
امیر حسین شکری / رتبه اول
کیان فتحی / رتبه دوم
اکبر عباس زاده / رتبه سوم
رشته اذان:
سامان کوهی / رتبه اول
محمد رضا اسمعیل زاده / رتبه دوم
مهدی ایزدیار / رتبه سوم
رشته قرائت نماز:
محمد طه طاهری / رتبه اول
صدرا حسین زاده / رتبه دوم
فرهاد بخشی زاده / رتبه سوم
رشته حفظ جزء ۳۰:
رضا شاکر / رتبه اول
امیررضا قهرمانی / رتبه دوم
علیرضا سلمانی / رتبه سوم
رشته ترتیل:
علیرضا باقری / رتبه اول
احسان اسدی / رتبه دوم
محمدصادق محبوبی / رتبه سوم
اسامی نفرات برگزیده برادران بالای ۱۶ سال
رشته قرائت تحقیقی:
محمد اسمعلی / رتبه اول
محسن رنجبر / رتبه دوم
اکبر احدزاده / رتبه سوم
رشته حفظ کل برادران:
سجاد بدیرخانی / رتبه اول
اسامی نفرات برگزیده خواهران زیر ۱۶ سال
رشته حفظ جزء ۳۰:
اسما معقولیان / رتبه اول
زهرا بزازی / رتبه دوم
زینب رحیمی / رتبه سوم
رشته ترتیل:
زینب ابراهیمی / رتبه اول
شبنم کرامتی / رتبه دوم
کوثر احمدزاده / رتبه سوم
رشته قرائت نماز:
حورا عسگری / رتبه اول
فاطمه علیزاده / رتبه دوم
آتنا سیدعسگری / رتبه سوم
رشته نقاشی (رده سنی ۷ تا ۹ سال):
فاطمه محمودی / رتبه اول
سیده نیلیا فرید / رتبه دوم
ثنا باژدار دانا / رتبه سوم
رشته نقاشی (رده سنی ۱۰ تا ۱۲ سال):
آتیلا امیری / رتبه اول
فاطمه اشجع / رتبه دوم
دنیز دریواش / رتبه سوم
رشته نقاشی (رده سنی ۱۳ تا ۱۶ سال):
هستی زارعی / رتبه اول
هانیه یوسف زاده / رتبه دوم
انیس عالی پور / رتبه سوم
انتهای پیام