لیست پرونده ها
تازه‌های نشر دینی و قرآنی
این پرونده خبری در راستای معرفی تازه‌های نشر دینی و قرآنی شکل گرفته است و برای اطلاع از تازه‌های نشر می‌توانید این پرونده خبری را دنبال کنید.

تازه‌های نشر/ از «سیری در ملکوت» تا «آبشار معرفت»

گروه ادب ــ تازه‌های نشر دینی و قرآنی در ۱۰ روز نخست اسفند به آثاری همچون «وحی و افعال گفتاری: نظریه وحی گفتاری»، «محبت خدا در دعا‌های اهل بیت(ع)»، «بوم‌شناسی تاریخی جریان‌های فکری اصحاب ائمه(ع)»، «آبشار معرفت» و «گفت‌وگو با مخالف از منظر قرآن» اختصاص داشت.

بازار کم‌رونق تازه‌های نشر در نیمه دوم بهمن

گروه ادب ــ بازار نشر در نیمه دوم بهمن به دلیل گرانی کاغذ تازه‌های کمتری را به خود دید.

تازه‌های نشر/ از «دیپلماسی فطرت» تا «وجود خدا» از نگاه فیلسوف انگلیسی

گروه ادب ــ تازه‌های نشر دینی و قرآنی در نیمه نخست بهمن به آثاری همچون «حق و سوء استفاده از آن»، «آری‌گویی به زندگی»، «نظریه‌پردازی قرآن بنیان»، «وجود خدا» و «فراعصری بودن قرآن» اختصاص داشت.

سردی بازار تازه‌های نشر/ انتشار چند اثر درباره قرآن و نهج‌البلاغه در دهه سوم دی‌ماه

گروه ادب ــ تازه‌های نشر حوزه دین در دهه سوم دی‌ماه به عناوین مهمی مانند «اسرائیلیات معاصر»، «تفسیر آیات احکام قرآن»، «آموزش مفاهیم دینی در دبستان»، «علی(ع) تجلی حق» و «تشکیک‌کنندگان به نهج‌البلاغه و پاسخ به آنها» اختصاص یافت.

تازه‌های نشر قرآنی/ از «خمینی؛ انقلابی خدا» تا گفتارهای آیت‌الله مرتضی تهرانی

گروه ادب ــ تازه‌های نشر قرآنی در دهه دوم دی‌ماه به آثار مهم تفسیری، اخلاقی و اجتماعی اختصاص داشت که از جمله آنها می‌توان به گفتارهایی از آیت‌الله مرتضی تهرانی در کتاب «چشم‌هایت را باز کن» اشاره کرد.
معرفی 24 اثر معارفی منتشر شده طی 10 روز گذشته/

تازه‌های نشر قرآنی با رویکرد روان‌شناسی و حقوق اجتماعی

گروه ادب ــ کتاب‌هایی همچون «حقوق اجتماعی در قرآن»، «درمان‌گری افسردگی مبتنی بر قرآن»، «مرید امام»، «بیداری اسلامی» و «علم دینی امکان یا امتناع» از مهم‌ترین عناوین تازه‌های نشر در حوزه قرآن طی 10 روز نخست دی‌ماه است.

تازه‌های نشر؛ از جریان‌شناسی تفسیر قرآن‌گرا تا درمان یکپارچه توحیدی

گروه ادب ــ کتاب‌هایی مانند «آئین هیئت‌داری»، «آیات بینات: تفسیر آیات منتخب تاریخی در قرآن کریم»، «امر به معروف و نهی از منکر در آیات قرآنی»، «از ژرفای دریا: تحلیلی بر سطوح معنایی و باطنی قرآن»، «ایمان و کفر در تمثیلات قرآن» و «جریان‌شناسی تفسیر قرآن‌گرا» از مهم‌ترین موضوعات تازه‌های نشر در حوزه قرآن طی دهه نخست آذرماه است.

تازه‌های نشر/ از «پرواز با حافظ» تا «بررسی مقاتل امام حسین(ع)»

گروه ادب ــ کتاب‌هایی مانند «پرواز با حافظ»، «سلسبیل در معارف الهیه»، «دانشنامه حافظ و حافظ‌پژوهی» و «سفیر عشق: نگرشی رمانی به زندگی رسول خدا(ص)» از مهم‌ترین موضوعات تازه‌های نشر در حوزه دین و قرآن طی هفته دوم آبان‌ماه است.

شمارگان اندک آثار قرآنی در تازه‌های نشر هفته پایانی مهر

گروه ادب ــ کتاب‌هایی مانند «قرآن کریم»، «به سفارش مادرم»، «طائر قدسی» و ترجمه و شرح «نهایة الحکمة» در هفته چهارم مهرماه از مهم‌ترین موضوعات تازه‌های نشر در حوزه دین و قرآن است، اما نکته مهم درباره شمارگان اندک این کتاب‌ها است.

تازه‌های نشر/ از ترجمه قرآن قرن هفتم تا چاپ نفیس «مثنوی معنوی»

گروه ادب ــ کتاب‌هایی مانند «ترجمه قرآن کریم»، «مثنوی معنوی»، «هشتصد» و «امر به معروف و نهی از منکر» در هفته سوم مهرماه از مهم‌ترین موضوعات تازه‌های نشر در حوزه دین و قرآن است.

تازه‌های نشر/ از خاطرات مستند درباره امام خمینی(ره) تا بازخوانی برخی زوایای عاشورا

گروه ادب ــ «رثا در شعر فارسی»، «نور خدا جاری در پاکی‌ها»، «زیر نگاه آسمان» و «بازخوانی برخی زوایای عاشورا» از مهم‌ترین موضوعات تازه‌های نشر در حوزه دین و قرآن است.

تازه‌های نشر دینی و قرآنی در هفته‌‌ای که گذشت/ روایت فراز و نشیب‌های زندگی علامه دوانی

گروه ادب ــ شاخصه‌های معلم قرآن، داستانی از امام حسین(ع)، الگوهای تربیتی در قرآن، روش‌شناختی در تدبر و تدبیر قرآن و روایت پرفراز و نشیب زندگی علامه فقید علی دوانی از مهم‌ترین موضوعات تازه‌های نشر در حوزه دین و قرآن است.