لیست پرونده ها
معامله ترامپ تعداد اخبار:45
در قرآن کریم آمده‌ است فرعونیان با ژست خیرخواهانه وارد می‌شوند اما در واقعیت درصدد خیانت کردن هستند، «معامله قرن»؛ ژست خیرخواهانه دروغین فرعونیان زمان است و بی‌تردید این موضوع نیز به ورشکستگی قرن تبدیل خواهد شد و قطعا به نتیجه نخواهد رسید.
جمعه برگزار می‌شود؛

تظاهرات نه به معامله قرن در اردن

گروه بین‌الملل ــ احزاب و جریان‌های مردمی اردن با صدور فراخوانی خواستار برگزاری تظاهرات‌ گسترده مردمی در روز جمعه، 31 خردادماه، برای محکومیت طرح صلح آمریکا موسوم به معامله قرن و کنفرانس اقتصادی بحرین شدند.

معامله قرن به تأخیر می‌افتد

گروه بین‌الملل ـ کاخ سفید اعلام کرد که طرح واشنگتن برای صلح میان اسرائیل و فلسطینیان موسوم به «معامله قرن» احتمالا تا بعد از تشکیل کابینه جدید اسرائیل به تأخیر بیفتد.

برگزاری کارگاه مقابله با معامله قرن در هلند

گروه بین‌الملل ــ مؤسسات و گروه‌های فلسطینی و خارجی در اروپا از برگزاری کارگاه مقابله با معامله قرن خبر دادند.

وزرای خارجه مراکش و فرانسه: اطلاعاتی درباره معامله قرن نداریم

گروه بین‌الملل ــ وزرای خارجه مراکش و فرانسه تأکید کردند که از طرح صلح آمریکا میان دو طرف فلسطینی و صهیونیستی موسوم به «معامله قرن» هیچ اطلاعی ندارند.

معامله قرن؛ مانور تبلیغاتی آمریکا و طرحی شکست‌خورده پیش از رونمایی

گروه بین‌الملل ـ فلسطینی‌ها می‌گویند که طرح معامله قرن که چندی است آمریکا روی آن مانور زیادی انجام می‌دهد، نه‌ تنها زمینه صلح را فراهم نخواهد کرد، بلکه سراسر به نفع اسرائیل و به ضرر فلسطین است.

معامله قرن هرگز عملی نخواهد شد

گروه سیاست و اقتصاد ــ امام جمعه رفسنجان با بیان اینکه نظام اسلامی ما برای الگو شدن در تمام بلاد اسلامی و کشورهای دیگر به وجود آمده است، بیان کرد: معامله قرن هرگز عملی نخواهد شد.
رهبر معظم انقلاب در خطبه‌های نماز عید سعید فطر:

حکام بحرین و سعودی با خیانت به فلسطین گام در باتلاق نهاده‌اند

گروه سیاسی ــ حضرت آیت‌الله خامنه‌ای با اشاره به میزبانی بحرین برای اجلاس اقتصادی طرح موسوم به معامله قرن، افزودند: این اجلاس متعلق به آمریکایی‌هاست، اما حکام بحرین با ضعف و ناتوانی و روحیه ضد مردمی و ضد اسلامی خود میزبان و زمینه‌ساز این اجلاس شده‌اند و حکام بحرین و سعودی باید بدانند در چه باتلاقی گام نهاده‌اند.
امروز برگزار شد؛

نشست «متحدان علیه معامله قرن» در بیروت

گروه بین‌الملل ـ نشست «متحدان علیه معامله قرن» با حضور شماری از نمایندگان گروه‌های سیاسی و حزبی و انجمن‌های وابسته به مقاومت عربی و اسلامی در «بیروت»، پایتخت لبنان برگزار شد.

نماینده پارلمان عراق: کنفرانس بحرین عامل شکاف بیشتر بین کشورهای عربی است

گروه بین‌الملل ــ نماینده پارلمان عراق گفت: کنفرانس بحرین عامل مهم و تأثیرگذار در شکاف بیشتر بین کشورهای عربی خواهد بود.

مخالفت تظاهرکنندگان بحرینی با نشست معامله قرن آمریکا

گروه بین‌الملل ـ تظاهرکنندگان روز قدس در بحرین مخالفت خود را با تصمیم آمریکا برای برگزاری نشست گام نخست اجرای معامله قرن در منامه اعلام کردند.
سیدحسن نصرالله:

مقابله با معامله قرن وظیفه دینی و انسانی است

گروه بین‌الملل ـ دبیرکل حزب‌الله لبنان اظهار کرد: مقابله با معامله قرن وظیفه دینی، اخلاقی، سیاسی و انسانی است، زیرا این یک معامله باطل برای تضییع حقوق ملت فلسطین و نابودکردن مقدسات است.
تشکر شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی از حضور پرشکوه مردم در راهپیمایی روز قدس/

راهپیمایی روز جهانی قدس؛ خط بطلانی بر معامله دروغین قرن

گروه سیاسی ــ شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی، با صدور بیانیه تقدیر و تشکری، از خلق حماسه عظیم حضور و نمایش پرشور ملت بزرگ ایران اسلامی همگام و همصدا با «امت بزرگ رسول الله صلی الله علیه و آله و سلم» حول محور نخستین قبله‌گاه مسلمین جهان، مسجد الاقصی و قدس شریف، در راهپیمایی روز جهانی قدس تقدیر و تشکر کرد.
ظریف در توئیت عربی پس از برگزاری راهپیمایی روز قدس نوشت؛

هیچ کس حق ندارد قبله اول‌مان را از ما بگیرد

گروه سیاسی ــ وزیر امور خارجه کشورمان در توئیتی به زبان عربی نوشت که قدس فروشی نیست و هیچ کس حق ندارد قبله اول‌مان را از ما بگیرد.
محمدباقر قالیباف:

راهپیمایی روز قدس فرصتی برای تحقق اسلام سیاسی است

گروه سیاسی ــ عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با تاکید براینکه روز قدس فرصتی است تا ملت‌های مستضعف در مقابل مستکبران ایستادگی کنند، گفت: راهپیمایی این روز فرصتی برای تحقق اسلام سیاسی است.

«معامله قرن» نمی‌تواند رژیم صهیونیستی را نجات دهد

گروه سیاست و اقتصاد - امام‌جمعه قزوین گفت: موضوع «معامله قرن» در حقیقت داربستی برای ساختمان کلنگی و در حال فروپاشی رژیم صهیونیستی است تا این ساختمان فرسوده چند روزی بیشتر پابرجا باقی بماند اما به‌طورقطع این ساختمان فرسوده همراه با داربست خود فرو خواهد ریخت.

معامله قرن محکوم به شکست است

گروه سیاست و اقتصاد ــ‌ امام جمعه ابهر گفت: توطئه رذیلانه موسوم به معامله قرن سرسپردگی سران مرتجع برخی از کشورهای عربی در تلاش برای عادی سازی روابط با رژیم جعلی و غاصب قبله اول مسلمین و کنفرانس به ظاهر اقتصادی صهیونیستی- امریکایی در منامه بحرین محکوم به شکست است.
احمد سالک:

معامله قرن تلاشی برای تثبیت جنایت صهیونیست‌هاست

گروه سیاست و اقتصاد - نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی گفت: معامله قرن به معنای سرپوش گذاشتن بر شکست‌های پی در پی آمریکا در منطقه و ایجاد امنیت برای اسرائیل است.

موضوع فلسطین زمینه‌ساز شکل‌گیری مقاومت جهانی در مقابل سرمایه‌داری حاکم بر دنیاست

گروه سیاست و اقتصاد - دبیر‌کل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی گفت: امروز مسئله فلسطین مسئله شکل‌گیری یک مقاومت جهانی در مقابل آمریکا، استکبار جهانی و سرمایه‌داری حاکم بر دنیاست. جریان مقاومت، مسئله فلسطین را به عنوان نماد مقابله با سرمایه‌داری حاکم بر جهان شعار خود قرار داده و حول این محور می‌چرخد.
وزیر اطلاعات:

رژیم صهیونیستی باید پاسخ قدرتمندانه دریافت کند

گروه سیاست و اقتصاد ــ وزیر اطلاعات کشور گفت: رژیم صهیونیستی چیزی جز زور و قدرت نمی‌فهمد، باید با آنها با زبان زور حرف زد و پاسخ قدرتمندانه دریافت کنند.

«معامله قرن» به نتیجه نمی‌رسد

گروه سیاست و اقتصاد ـ دبیر جامعه روحانیت شیراز با اشاره به ارائه طرح «معامله قرن» از سوی آمریكایی‌ها گفت: قطعاً این طرح به نتیجه نخواهد رسید.
عضو مجلس خبرگان رهبری:

سیاست راهبردی آمریکا حفظ امنیت اسرائیل/معامله قرن شکست می‌خورد

گروه سیاسی - عضو مجلس خبرگان رهبری بیان کرد: در حال حاضر در شرایطی در منطقه و جهان مواجه هستیم که سیاست راهبردی آمریکا مبنی بر حفظ امنیت اسرائیل است به طوریکه آمریکا تمام امکانات را در اختیار اسرائیل قرار داده و تمام فشارها به سران اعراب را از سوی آمریکا تحمیل می‌کند.
رئیس‌جمهور در پیامی به سران کشورهای اسلامی در اجلاس مکه:

«معامله قرن» توطئه‌ای برای نابودی آرمان فلسطین و تجاوز به همه کشورهای اسلامی است

گروه سیاسی ــ رئیس جمهور، «معامله قرن» را توطئه‌ای برای نابودی آرمان فلسطین، توسعه اشغالگری و تجاوز به همه کشورهای اسلامی دانست و با فراخواندن سران کشورهای اسلامی به تلاش برای برای باقی ماندن «القبله الاولی هی الاولویه الاولی»، تصریح کرد: از رهبران کشورهای اسلامی می‎خواهم از فرصت این اجلاس برای مقابله با توطئه خطرناک معامله قرن و دفاع از فلسطین بهره‎برداری نمایند و اجازه ندهند اشغال قبله اول مسلمین توسط رژیم صهیونیستی به حاشیه رود و یا خدای نکرده حاکمیت آنها بر قدس شریف تثبیت‌ گردد.
سردار رمضان شریف‌ بیان کرد:

طرح «معامله قرن»، تلاش آمریكا برای روحیه دادن به صهیونیست‌هاست

گروه سیاست و اقتصاد ـ رئیس ستاد انتفاضه و قدس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی ضمن محكومیت طرح «معامله قرن» گفت: اگر امروز می‌بینیم كه ترامپ مسئله معامله قرن را مطرح می‌كند، برای این است كه می‌‌خواهد به صهیونیست‌ها روحیه دهد.

معامله قرن خیال باطل آمریکا و رژیم صهیونیستی است

گروه سیاست و اقتصاد ــ امام جمعه زاهدان گفت: معامله قرن، خواب و خیال باطل امریکا و رژیم صهیونیستی برای دست یافتن بر سرزمین‌های اسلامی است؛ این خواب، با هوشیاری امت مسلمان، هیچگاه تعبیر نخواهد شد.
رئیس مجمع جهانی اهل‌بیت(ع):

راهپیمایی روز قدس اندام نتانیاهو و ترامپ را می‌لرزاند

گروه سیاست و اقتصاد ــ حجت‌الاسلام والمسلین اختری با تاکید بر این‌که راهپیمایی‌ها و بسیاری از سخنرانی‌ها در کشورهای مختلف منعکس خواهد شد و لرزه به اندام نتانیاهو و ترامپ و ملک‌های عرب می‌اندازد، گفت: مسئولان و دولت‌مردان اسلامی تمام کالاهای آمریکایی را در کشورهای اسلامی تحریم کنند.
امیرسرتیپ حاتمی:

محور مقاومت معامله قرن را به شکست می‌کشاند

گروه سیاست و اقتصاد ــ وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح با اشاره به اینکه جمهوری اسلامی به دنبال جنگ نبوده اما هرگونه تهاجم دشمن را با قدرت پاسخ می‌دهد، گفت: هوشمندی ملت‌های مسلمان و محور مقاومت، موضوع معامله قرن را به شکست می‌کشاند.
امام جمعه بیرجند:

طراحان معامله قرن آرزوی تحقق آن را به گور می‌برند

گروه سیاست و اقتصاد ــ امام جمعه بیرجند گفت: طرح معامله قرن اصلا شدنی نیست و طراحان این طرح، تحقق این نقشه شوم را به گور خواهند برد.
سرلشکر سیدیحیی رحیم صفوی:

ادامه رژیم صهیونیستی از نظر عقلانی و وعده‌های الهی ناممکن است

گروه سیاست و اقتصاد ـ سردار صفوی با بیان اینکه ادامه رژیم صهیونیستی از نظر عقلانی و وعده‌های الهی ناممکن است، اظهار کرد: آمریکا و هم‌پیمانانش هرگز نمی‌توانند از کابوس ناامنی و نابودی این رژیم خود را نجات دهند و رژیم صهیونیستی محکوم به شکست است.  
رئیس قوه قضاییه:

معامله قرن به مقاومت قرن تبدیل می‌شود

گروه سیاسی ــ‌ رئیس قوه قضاییه با اشاره به اینکه معامله قرن تبدیل به مقاومت قرن خواهد شد، گفت: این وعده الهى را برای آزادی قدس شریف را وعده حتمى می‌بینیم.

جهانی شدن مسئله فلسطین؛ شکست توطئه معامله قرن

گروه اجتماعی ـ نماینده ولی‌فقیه در لرستان به جهانی شدن مسئله فلسطین اشاره کرد و گفت: توطئه استکبار جهانی و برخی کشورهای مرتجع غرب با عنوان معامله قرن شکست خورده است.
نماینده ولی فقیه در سازمان حج و زیارت:

تصمیم‌گیرنده صحنه، مردم فلسطین هستند

کروه سیاست و اقتصاد ــ عبدالفتاح نواب با تاکید بر این‌که قرن‌هاست که این نوع معامله‌ها شکست خورده و کسی زیر بار این معامله نمی‌رود، گفت: تصمیم‌گیر صحنه، مردم فلسطین هستند.

بیانیه آیت‌الله عیسی قاسم به‌مناسبت روز جهانی قدس

گروه بین‌الملل ـ آیت‌الله شیخ عیسی قاسم، رهبر معنوی شیعیان بحرین با صدور بیانیه‌ای به مناسبت روز جهانی قدس، بر ضرورت اتحاد امت اسلام به‌خاطر فلسطین، قدس و مقدسات آن تأکید کرد.
علی لاریجانی تشریح کرد:

وجوه متفاوت روز قدس امسال/ امریکایی‌ها به دنبال پاک‌کردن نمادهای اسلامی هستند

گروه سیاسی ــ رئیس مجلس شورای اسلامی در جمع راهپیمایان روز جهانی قدس در تهران، با بیان اینکه ابتکار امام(ره) در نامگذاری روز قدس یک ابداع متفکرانه بود، گفت: توطئه‌های پیچیده‌تر امریکا و دنباله‌های آن، شفاف‎تر شدن صحنه نسبت به گذشته و اینکه جبهه مقاومت از وجه قوی‌تری برخوردار شده، از وجوه متفاوت روز قدس امسال است.
عضو مجلس خبرگان رهبری:

«معامله قرن» ژست خیرخواهانه دروغین فرعونیان زمان است

گروه سیاست و اقتصاد ــ حجت‌الاسلام حاج‌ابوالقاسم با اشاره به این‌که در قرآن آمده‌است فرعونیان با ژست خیرخواهانه وارد می‌شوند اما در واقعیت در صدد خیانت کردن هستند، گفت: «معامله قرن»؛ ژست خیرخواهانه دروغین فرعونیان زمان است.
گزارش ایکنا از حضور پرشور مردم در راهپیمایی روز جهانی قدس در تهران؛

حماسه‌ای بزرگ برای تثبیت آرمانی بلند/ سد یک ملت در برابر «معامله قرن»

گروه سیاسی ــ ملت شریف ایران اسلامی بار دیگر به ندای آزادی‎خواهانه بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی در حمایت از آرمان قدس لبیک گفته و با حضور در راهپیمایی روز جهانی قدس، ضمن ثبت حماسه‌ای سترگ در تثبیت آرمان فلسطین، بر طرح «معامله قرن» مهر باطل زدند.

راهپیمایی روز قدس در جهان اسلام با شعار «نه به معامله قرن»

گروه بین‌الملل ـ همزمان با جمهوری اسلامی ایران، راهپیمایی روز جهانی قدس در کشورهای عراق و سوریه با شعار «نه به معامله قرن» برگزار شد.
معاون فرهنگی حشدالعبی:

نپذیرفتن معامله قرن، پیام راهپیمایی امسال است

گروه سیاست و اقتصاد ــ هاشم حیدری با اشاره به معامله قرن گفت: امسال اهمیت روز قدس خیلی مضاعف است و پیام راهپیمایی امسال عدم قبول معامله قرن است.

معامله قرن، تلاش صهیونیست برای انحراف افکار عمومی جهان بود

گروه سیاست و اقتصاد ــ فرماندار قم گفت: صهیونیست‌ها و استکبار جهانی، با طراحی معامله قرن سعی در انحراف افکار عمومی جهان داشتند.
سخنگوی وزارت خارجه ایران:

آرزوی دیرینه رژیم صهیونیستی غفلت کشورهای اسلامی از دشمن اصلی و پرداختن به یکدیگر است

گروه سیاسی ــ سیدعباس موسوی ضمن ابراز تأسف از رویکرد عربستان سعودی در سوء استفاده از شرایط میزبانی اجلاس سران کشورهای عضو سازمان همکاری اسلامی در مکه مکرمه، تأکید کرد: هدف دیرینه رژیم صهیونیستی این است کشورهای اسلامی و عربی از دشمن اصلی و مشترک خود غافل و به خود مشغول شوند.

معامله قرن؛ خوابی که هرگز تعبیر نمی‌شود

گروه سیاسی- مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه امام حسن مجتبی(ع) گفت: «معامله قرن» خواب و خیال خوش آمریکا و رژیم صهیونیستی است که هرگز تعبیر نمی‌شود.
آیت‌الله‌العظمی مکارم شیرازی:

فلسطین فراموش نمی‌شود

گروه سیاست و اقتصاد ــ مرجع تقلید شیعیان گفت: صهیونیست‌ها خیال می‌کردند با گذشت زمان موضوع فلسطین فراموش می‌شود.

روز قدس؛ گردهمایی استراتژی قرآنی «وَاجْتَنِبُوا الطَّاغُوتَ»

گروه اجتماعی - رئیس تبلیغات اسلامی آمل گفت: راهپیمایی روز قدس که ابتکار بسیار اعجاب‌آور و عالی امام عظیم الشان راحلمان بوده توانست تمام افکار، سلیقه‌ها و تفکرات مختلف اسلامی را در این روز بر یک استراتژی جمع کرده که آن هم به استناد قرآن «وَاجْتَنِبُوا الطَّاغُوتَ» هست.
حجت‌الاسلام لکزایی:

معامله قرن «خیانت بزرگ قرن» است/ امت اسلامی سرنشینان یک کشتی هستند

گروه حوزه‌های علمیه ــ رئیس پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی با بیان اینکه امت اسلامی سرنشینان یک کشتی هستند و اگر بخشی از آن آسیب ببیند بقیه نیز دچار مشکل خواهند شد، گفت: آنچه امروز با عنوان معامله قرن در حال انجام است خیانت بزرگ قرن است.
آیت‌الله‌العظمی نوری همدانی:

معامله قرن، معامله‌ای شکست‌خورده‌ است

گروه سیاست و اقتصاد ــ مرجع تقلید شیعیان با تاکید بر این‌که معامله قرن شکست خورده‌ است، گفت: اسرائیل غاصب کودک‌کش، در حال احتضار است و به زودی قدس و سرزمین فلسطین از دست اسرائیل در خواهد آمد.
فعال سیاسی یمن در گفت‌وگو با ایکنا:

معامله قرن، اهمیت راهپیمایی روز قدس را مضاعف کرده است

گروه بین‌الملل ـ سیدصادق الشرفی با اشاره به این که نخبگان و دانشگاهیان وظیفه مهمی در آگاهی‌بخشی به جوانان درباره مسئله فلسطین دارند، تصریح کرد: تحرک آمریکا و برخی مزدوران منطقه‌ای برای اجرایی‌کردن «معامله قرن» سبب شده که راهپیمایی روز جهانی قدس امسال از اهمیت مضاعفی برخوردار باشد.