برگزاری دو تور «حرم شناسی» و «شخصیت شناسی» در حرم بانوی کرامت(س)

گروه فرهنگی ــ آستان قدسی حضرت معصومه(س) در اقدامی به‌منظور استفاده بهتر و بیشتر زائران در نوروز 98، تور «حرم شناسی» و «شخصیت شناسی» برگزار می‌کند.

برگزاری «ربیع‌الانام »در مسجد مقدس جمکران ویژه ایام نوروز

گروه فعالیت‌های قرآنی ــ جنگ‌ها و محافل قرآنی «ربیع‌الانام» از جمله ویژه‌برنامه‌های قرآنی است که در ایام نوروز در مسجد مقدس جمکران برگزار می‌شود.
«رونق تولید ملی» فراتر از شعار است/ اقتدار مدیریتی؛ لازمه تحقق «رونق تولید ملی»

«رونق تولید ملی» فراتر از شعار است/ اقتدار مدیریتی؛ لازمه تحقق «رونق تولید ملی»

گروه سیاست و اقتصاد ــ حجت‌الاسلام محمدعلی میرزایی با تاکید بر این‌که رونق تولید ملی فراتر از شعار است، گفت: مقوله‌های نقش‌آفرین در تحقق رونق تولید ملی اقتدار و حکمت مدیریتی است که نیازمند نظارت، انسجام و هم‌گرایی در عناصر نظام است.

نمایشگاه «بهشت بانو»؛ میزبان زائران نوروزی حرم کریمه اهل‌بیت(س)

گروه فرهنگی ــ آستان مقدس حضرت معصومه (س) در نوروز ۹۸ با برپایی نمایشگاه «بهشت بانو»، عرصه متنوعی را برای زائران و مجاوران آستان قدسی کریمه اهل‌بیت تدارک دیده است.

استفاده حداکثری از ظرفیت بقاع متبرکه در طرح جامع زیارتی قم

گروه فرهنگی ــ استاندار قم گفت: در طرح جامع زیارتی قم، از ظرفیت‌ عظیم فرهنگی و مذهبی بقاع متبرکه نهایت استفاده را خواهیم داشت.

بیانیه آیت‌الله مکارم شیرازی درباره سیل‌زدگان مازندران و گلستان

گروه اجتماعی ــ آیت‌الله مکارم شیرازی در پی حادثه سیل مازندران و گلستان برای همدردی با مردم شریف این دو استان بیانیه‌ای صادر کرد.

امکان نصب ده هزار چادر در استراحتگاه شهرداری برای مسافرین نوروزی

گروه فرهنگی ــ معاون خدمات شهری و امور اجتماعی شهرداری قم گفت: امکان نصب حداکثر ده هزار چادر در استراحتگاه‌های شهرداری وجود دارد، در این استراحتگاه‌ها اقدامات اطلاع رسانی، فرهنگی و نیز اطلاع‌رسانی صورت می‌گیرد.
بازدید بیش از ۱۱ هزار نفر از آثار تاریخی استان قم 

بازدید بیش از ۱۱ هزار نفر از آثار تاریخی استان قم 

گروه اجتماعی ــ مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان قم از بازدید بیش از ۱۱ هزار نفر از آثار و بنا‌های تاریخی استان قم خبرداد.
بهترین عیدی، کاهش مشکلات اقتصادی است/ خستگی مردم از شعارگرایی

بهترین عیدی، کاهش مشکلات اقتصادی است/ خستگی مردم از شعارگرایی

گروه سیاست و اقتصاد ــ عضو هیئت علمی جامعةالمصطفی با اشاره به این‌که دولت باید فکری به حال مردم و اوضاع اقتصادی مملکت کند، بیان کرد: مردم از گرانی و شرایط اقتصادی نابسامان مملکت بسیار خسته شدند و توانایی خرید آن‌ها کاهش پیدا کرده‌است؛ لذا در این ایام شادی، دولت بیش از پیش باید به فکر شاد کردن دل ملت عزیز ایران باشد.

امیرآبادی فراهانی به « کمپین ملی بهرفت» پیوست

گروه اجتماعی ــ احمد امیرآبادی فراهانی در بازدید از پایگاه‌های خدمات نوروزی جمعیت هلال احمر استان در پایگاه نوزدهمین دوره طرح ملی ایمنی و سلامت مسافرین نوروزی جمعیت هلال احمر استان قم در عوارضی قم_ کاشان به کمپین بهرفت پیوست.
1