کد خبر: 1716702
تاریخ انتشار: ۱۷ آذر ۱۳۸۷ - ۱۰:۱۳
گروه فعاليت‌های قرآنی: كانون آموزش قرآن با 9 شعبه در تهران و شهرستان كرج بيش از دو هزار قرآن‌آموز را تحت پوشش آموزش‌‌های قرآنی خود قرار داده است.
«طاهره يعقوبی» مسئول بخش بانوان كانون آموزش قرآن در گفت‌وگو با خبرگزاری قرآنی ايران(ايكنا) با بيان اين خبر تصريح كرد: بيش از دو هزار قرآن‌آموز در دوره‌های مختلف آموزش قرآن اعم از روخوانی، روان‌خوانی، آموزش تجويد، صوت و لحن و .... شركت دارند.
وی با اشاره به برگزاری دوره‌های حفظ قرآن كريم ويژه كودكان بالای چهار سال در كانون، گفت: دوره‌های حفظ قرآن كانون آموزش قرآن از افراد بالای چهار سال برای شركت در اين دوره ثبت‌نام می‌كند، همچنين در اين مركز كلاس‌های آموزش قرآن برای افراد زير هفت سال تحت پوشش مكتب‌القرآن برگزار می‌شود.
يعقوبی ادامه داد: كلاس‌های قرآن مركز از ساعت هشت تا 12 و 14 تا 17 همه روزه برقرار است و قران‌آموزان خانم در كلاس‌ها از حضور استادان؛ مرادخانی، ذاكری، حدادی، دروديان و ... برخوردار هستند.
يعقوبی با اشاره به ارائه دانشنامه به افرادی كه 100 واحد قرآنی را در كانون گذرانده‌اند، اظهار كرد: به قران‌آموزانی كه 100 واحد درسی از جمله؛ روخوانی، تجويد، صوت و لحن، رساله حقوق، روش تحقيق، روش سخنرانی، تدريس و ... را گذرانده‌اند، از سوی كانون آموزش قرآن دانشنامه اعطا می‌شود.
وی ادامه داد: با توجه به برنامه جديد امسال افرادی كه دانشنامه كانون را دريافت كرده‌اند با گذراندن 50 واحد ديگر مدرك فوق دانشنامه را نيز دريافت خواهند كرد.
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: