کد خبر: 2132641
تاریخ انتشار: ۱۲ خرداد ۱۳۹۰ - ۱۰:۰۲
گروه اجتماعی: استاندار آذربايجان غربی، با بيان اينكه اين استان همواره مهد اقوام و اديان بوده است، بر اين باور است كه تعامل بی نظير اقوام و اديان در كشور در همه حال راهبرد و سياست تفرقه افكنانه دشمن را با چالش و شكست روبرو كرده است.
به گزارش خبرگزاری قرآنی ايران(ايكنا) شعبه آذربايجان غربی، «وحيد جلال زاده» عصر روز چهارشنبه يازدهم خرداد ماه جاری در در مراسم پايانی چهارمين سمينار ملی تعامل اقوام، اديان، رسانه ها و مطبوعات كه در تالار «شمس» مجتمع فرهنگی هنری در اروميه ترتيب يافت، گفت: آذربايجان غربی رنگين كمان اديان و اقوام است و در 32 سال گذشته همه اقليت ها و مذاهب مختلف در كنار يكديگر از آرمانها و ارزش های اصيل انقلاب اسلامی دفاع كرده اند و شهدا گواه صادقی بر اين مدعا هستند.
وی با اشاره به نقش كم نظير رسانه در ايجاد وحدت و همگرايی ميان قوميت های مختلف مذهبی خاطرنشان كرد: رسانه های مختلف به ويژه رسانه ملی در اين مسير گام های اساسی برداشته و نظام را همراهی كرده اند.
در ادامه به توطئه های دشمنان برای ايجاد تفرقه در جامعه اسلامی اشاره كرد و جلال زاده گفت: به رغم اين دسيسه ها مردم ايران اسلامی، به ويژه مردم استان با همراهی و مشاركت منحصر به فرد خود تمام اين توطئه ها را نقش برآب كرده اند.
استاندار آذربايجان غربی با بيان اينكه ايجاد اختلاف و تفرقه افكنی ميان قوميت ها و اديان مختلف سياست هميشگی دشمنان برای پيشبرد اهداف شوم خود در ميان ملت ها است، افزود: تفاهم و همكاری بی بديل اقوام و اديان در كشور به ويژه در استان اذربايجان غربی همواره دشمنان را در رسيدن به اهداف خود ناكام گذاشته است.
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: