کد خبر: 2608604
تاریخ انتشار: ۰۴ آبان ۱۳۹۲ - ۱۴:۵۶
گروه مؤسسات قرآنی مردم‌نهاد: نمايشگاه شخصيت امام علی(ع) از 27 مهرماه در شعبه تختی جامعةالقرآن اصفهان برپا شده است و تا 15 روز آينده ادامه دارد.
بتول شهشهانی‌پور، مديرمسئول شعبه تختی جامعةالقرآن الكريم اصفهان در گفت‌وگو با خبرگزاری بين‌المللی قرآن(ايكنا)، با اعلام اين خبر گفت: همزمان با آغاز دهه ولايت، نمايشگاه شخصيت امام علی(ع) از 27 مهرماه در شعبه تختی جامعةالقرآن اصفهان با محوريت اجرای برنامه‌های دينی، مذهبی و قرآنی برپا شده است.
وی در ادامه بيان كرد: اين نمايشگاه شامل غرفه‌های هنری، كتابخوانی، محصولات نوشتاری مذهبی و دينی، لوح‌های فشرده، تابلوهای احاديث امام علی(ع) و خطبه غدير می‌شود.
شهشهانی‌پور تأكيد كرد: اين نمايشگاه از ساعت 8:30 صبح تا 17 بعدازظهر در شعبه تختی جامعةالقرآن برپا خواهد بود كه مقرر شده است تا 15 روز آينده در معرض ديد علاقه‌مندان به آشنايی با ائمه(ع) قرار گيرد.
مديرمسئول شعبه تختی جامعةالقرآن اصفهان اظهار كرد: از زهرا دهقان، محدثه صدری و زهرا توكلی جهت راهنمايی بازديدكنندگان در اين نمايشگاه قرآنی استفاه شده است؛ بايد يادآور شد هدف از برگزاری اين نمايشگاه، گراميداشت دهه ولايت و آشنايی عموم با حضرت علی(ع) بوده است.
وی افزود: اين نمايشگاه هر سال توسط شعبه تختی جامعةالقرآن اصفهان با موضوعات متفاوت ويژه قرآن‌آموزان، اساتيد و مسئولان اين مركز قرآنی برپا می‌شود؛ ناگفته نماند هم‌اكنون در محل اين مركز قرآنی كلاس‌های جديد مكالمه عربی و مفاهيم قرآن برگزار شده است كه نزديك به 60 نفر در كلاس حضور دارند و مدت زمان اجرايی شدن اين دور از جلسات 3 ماه و نيم خواهد بود.
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: