کد خبر: 2616826
تاریخ انتشار: ۱۸ آذر ۱۳۹۳ - ۱۰:۵۶
گروه اجتماعی: مسئول روابط عمومی اداره‌کل اوقاف و امور خیریه چهارمحال و بختیاری شرایط نحوه ارسال آثار به جشنواره «وقف و رسانه» را اعلام کرد.

شهرام اسدی، مسئول روابط عمومی اداره‌کل اوقاف و امور خیریه چهارمحال و بختیاری در گفت‎وگو با خبرگزاری بین‎المللی قرآن(ایکنا) از چهارمحال و بختیاری، اظهارکرد: تعامل با اصحاب رسانه و تقویت همکاری‎ها و دریافت انتظارات، بررسی موانع و آسیب‎ها و فرآیند همکاری‏های متقابل و ارائه راهکارها، بررسی ابعاد و زمینه‎های وقف‎ نوین و وقف جمعی(اوراق وقف) از مهمترین اهداف برگزاری جشنواره وقف و رسانه در استان است.

وی تبیین چشم‎انداز فراروی همکاری‏‌های متقابل اصحاب وقف و رسانه و تجلیل از برگزیدگان و برترین‎های حوزه رسانه‎ای وقف را از دیگر اهداف برگزاری این همایش برشمرد.

اسدی با اشاره به برگزاری همایش وقف و رسانه در روز چهارم دی‌ماه سال جاری، افزود: در این همایش از رسانه‎های برتر که در بازتاب رسانه‎ای فعالیت‎های اوقاف فعال بوده‎اند، تجلیل می‎شود.

وی همچنین، شرایط حضور در جشنواره «وقف و رسانه» را به شرح زیر اعلام کرد: 1- آثار ارسالی ‌باید طی فاصله زمانی یکم فروردین‌ماه تا پایان آذرماه منتشر شده باشند.

2- هر نویسنده یا شرکت کننده موظف است آثار خود را به دبیرخانه ارسال کرده، اثر برتر یا اولویت‎دار را مشخص و در فرم مربوط به جشنواره ذکر کند. (دریافت فرم جشنواره) 3- شرکت‎کنندگان فقط می‌توانند تنها در یک رشته شرکت کرده و اثر خود را ارائه کنند. 4- آثار با حفظ حقوق نویسنده در آرشیو دبیرخانه بایگانی شده و قابل عودت نیستند.

5- برای نشریات ارسال نمونه اثر چاپ شده در نشریه و برای خبرگزاری‎ها و پایگاه‎‎های خبری علاوه بر ارسال آدرس اینترنتی، تحویل آثار به شکل پرینت شده و مکتوب نیز الزامی است.

6- یک قطعه عکس از نویسنده اثر به انضمام اطلاعات فردی ‌باید به همراه آثار ارسال شود. 7- زمان ارسال آثار تا پایان وقت اداری روز یکشنبه، 30 آذرماه است. این زمان قابل تمدید نیست.

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: