کد خبر: 2616867
تاریخ انتشار: ۱۸ آذر ۱۳۹۳ - ۱۱:۴۲
گروه هنر: صبح شکوفا عنوان ترانه‌ای است که محمد گلریز آن را به تازگی و با مضمون دهه فجر و پیروزی انقلاب اسلامی برای رسانه ملی خوانده است.

محمد گلریز، خواننده انقلابی و ارزشی کشور، در گفت‌و‌گو با خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) با اعلام این خبر گفت: ترانه «صبح شکوفا» به عنوان تازه‌ترین کار من در عرصه خوانندگی به سفارش مرکز سرود و موسیقی سازمان صدا و سیما ضبط  شده و به زودی منتشر خواهد شد.
وی گفت: مضمون این ترانه که شاعر آن عباس کلهر است، دهه فجر و پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی ایران است که داوود ورزیده کار آهنگسازی و تنظیم آن را تقبل کرده و باید بگویم که قطعه زیبایی از کار درآمده که امیدوارم در دهه فجر امسال شاهد پخش آن از رسانه ملی باشیم.
گلریز ادامه داد: «صبح شکوفا» در فضا و سبک قطعه ماندگار «گلپونه‌ها» اثر ماندگار مرحوم ایرج بسطامی تولید شده است و با همان حال و هوا به انقلاب اسلامی، شهدای جان برکف و حمایت پرشور و معرفت مردم ایران از دستاوردهای انقلاب اسلامی می‌پردازد.
وی در پایان گفت: غیر از آهنگسازی و تنظیم حرفه‌ای این آهنگ باید به محتوای شعری آن نیز اشاره کنم که با کلام و واژگان دلنشینی در آن، شاعر به برهه‌ها و مقاطع گوناگون و خطیر انقلاب اسلامی اشاره کرده است.

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: