کد خبر: 3296398
تعداد نظرات: ۱ نظر
تاریخ انتشار: ۲۳ ارديبهشت ۱۳۹۴ - ۱۱:۴۷
گروه فعالیت‌های قرآنی: با مشخص شدن نفرات برگزیده بخش شفاهی جشنواره قرآن و عترت دانشگاه پیام نور چهره رتبه‌های اول تا سوم این جشنواره در تمامی بخش‌ها و رشته‌ها مشخص شد.

به گزارش خبرنگار اعزامی خبرگزاری بین المللی قرآن(ایکنا) به مازندران، با پایان یافتن رقابت‌های نوزدهمین جشنواره قرآن و عترت دانشگاه پیام نور چهره نفرات اول تا سوم تمامی رشته‌های این جشنواره در دو بخش بانوان و آقایان مشخص شد که در ادامه آمده است.
بخش شفاهی
قرائت تحقیق آقایان
مهدی غلام‌نژاد
سعید پرویزی
جواد رفعتی
قرائت ترتیل آقایان
بابک ولیزاده
بهنام رحمانی
محمدامین کسمایی‌قزوینی
حفظ پنج جزء آقایان
حسن حزبانی
عباس صفری
بهمن محمدی
حفظ 10 جزء آقایان
مرتصی رستگاررود معجنی
رحیم یوسف‌وند
سیدحامد شکوری
حفظ 20 جزء آقایان
محمد معتمدی
محمد بابایی‌سودانی
رضا صهبایی
حفظ کل آقایان
محمدرضا تیموری
میثم آقامحمدی
امیرحسین احمدی
اذان
مهدی سیاحی
مسعود فتحی
ذبیح‌الله چهرقانی
مدیحه‌سرایی آقایان
عباس مقنی‌مشکانی
کریم علی‌اکبری‌لاهوت
قرائت تحقیق بانوان
مریم فضلی
افسانه رضایی‌تبار
هانیه احمدی‌نسب
قرائت ترتیل بانوان
آذرمان صادقی‌ناب
فهیمه اصغرزاده رفسنجان
شقایق بیت‌الهدی
حفظ کل بانوان 
رقیه رضایی
فرشته قربانی
راضیه صادق‌برمایی
حفظ 20 جزء بانوان
فرزانه صادقی
منیره خدابنده
طیبه فرشتیان
حفظ 10 جزء بانوان
معظمه جهانبخش
سمیه نشاط فر
فاطمه اشنویی مجرد
حفظ پنج جزء بانوان
شهربانو رنجبر
فاطمه سهرابی
نرگس رضایی
مداحی بانوان
هاجر خورشیدی
راضیه سلطانی محبوب
مریم ربانی
بخش پژوهش، وبلاگ نویسی
نیلوفر باقری
محمد داداشی
رحمان نجفی
بخش پژوهش، نرم افزار
محبوب حسین‌زاده
بخش ادبی
محمد زارعی‌تجره
محسن عادل‌زاده
عمار موحد
فیلمنامه
عبدالرضا فتحی‌سقزچی
داستان
فرزانه پیدنی
معصومه پورفرج
نمایشنامه
فروغ پیدنی
محمدجلیل سالک ذوقی
هنری، عکاسی
بهزاد نصیری
سیده فرشته غیور مرزی
مریم زیبنده
معرق
مهدی مامور
مجید مطهری نیا
سیدمحمدامین رحمانی
پوستر
سیدمهدی اسلامی
تذهیب
فاطمه سعیدی
مرضیه ایزدی‌نیا
زهرا شایگان
فناوری، وبلاگ نویسی
نیلوفر باقری
محمد داداشی
رحمان نجفی
فناوری، نرم افزار
محبوب حسین‌زاده
بخش کتبی، احکام
جابر مکرم‌سورکی
نرگس صرامی‌فروشانی
مرمی محمدی
رشته ترجمه و مفردات
سیدسمانه فلسفی
زینب زارعی
مائده مراغی
سیره معصومین(ع)
محسن رجبی
علی جعفری‌زاده
سیدلیلا عدنانی‌ساداتی
رشته آشنایی با ادعیه و احادیث
محبوبه عباسی
فاطمه تیموری
طیبه احمدی
رشته آشنایی با مفاهیم قرآنی
فاطمه اسدی
معصومه فنایی
ملیحه محمودی‌کرچشمی

مطالب مرتبط
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۱
ک
|
-
|
۱۳۹۴/۰۲/۲۳ - ۱۲:۵۶
0
0
کاش می نوشتید جایزه نفرات اول تا سوم چه هستند.
امیدوارم اضافه کنید.
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: