کد خبر: 3463307
تاریخ انتشار: ۰۸ دی ۱۳۹۴ - ۰۹:۳۳
گروه هنر: مراسم اختتامیه‌ فراخوان و کارگاه کشوری پوستر وحدت حبل الله با حضور جمعی از طراحان شرکت کننده در این فراخوان برگزار می‌شود.
به گزارش خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) از خراسان رضوی، مراسم اختتامیه‌ فراخوان و کارگاه کشوری پوستر وحدت حبل الله، سه شنبه، 8 دی ماه همزمان با میلاد پیامبر اکرم(ص) و ششمین سالگرد تاسیس نهضت مردمی پوستر انقلاب در مشهد برگزار می‌شود.

این مراسم که با حضور استاد نجابتی، مسئولین شهری و جمعی از طراحان شرکت کننده در این فراخوان همراه است، تئاتر ایالت آفت به کارگردانی و نویسندگی بهاران و با موضوع وحدت به روی صحنه خواهد رفت.

بر اساس این گزارش، همزمان با این مراسم، نمایشگاه پوسترهای این فراخوان و کارگاه کشوری در نگارخانه‌ ترمه چی واقع در بوستان کوهسنگی مشهد افتتاح خواهد شد.

لازم به ذکر است، فراخوان کشوری پوستر حبل الله، به همت نهضت مردمی پوسترانقلاب و کانون هنر شیعی، به میزبانی مسجد مقدس جمکران و با همکاری سازمان زیباسازی شهر تهران، یادمان فرهنگی شهدای انقلاب اسلامی سرچشمه و اتحادیه بین‌المللی امت واحده منتشر و کارگاه کشوری آن با حضور اساتید گرافیک و صاحبنظران حوزه وحدت از ٢۴ تا ٢٧ آذر ماه در مسجد جمکران برگزار شده بود.

همچنین پیش از این آثار این فراخوان ضمن توزیع در فضاهای مجازی و بارگذاری در سایت نهضت، در شهرهای تهران، مشهد و قم اکران شهری شده است.

یادآور می‌شود، اختتامیه‌ فراخوان و کارگاه کشوری پوستر وحدت حبل الله از ساعت 18 هشتم دی ماه در محل بوستان کوهسنگی، سالن همایش فرهنگسرای کودک و آینده آغاز می‌شود.

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: