کد خبر: 3471740
تاریخ انتشار: ۱۱ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۶:۴۲
معرفی جلسات استان تهران/
گروه فعالیت‌های قرآنی: جلسه آموزش عمومی قرآن «محمد خواجوی»، یکشنبه هر هفته در حسینیه شهدای تهران برگزار می‌شود.
به گزارش خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا)، جلسه آموزش عمومی قرآن محمد خواجوی، پیشکسوت و مدرس قرآن، یکشنبه هر هفته به صورت ثابت در شش ماهه اول و دوم سال از ساعت 18:30 تا 20:30 در حسینیه شهدا، واقع در میدان شهدا، خیابان 17 شهریور ، خیابان شهید قادری، ابتدای کوچه شهید شکری برگزار می‌شود.
حسینیه شهدا میزبان جلسه آموزش عمومی قرآن «محمد خواجوی»

این جلسه که حدود هشت سال در این مکان در حال برپایی است، ویژه آقایان در تمام مقاطع سنی ات که در آن به آموزش قرائت و فنون قرائت قرآن، تجوید، وقف و ابتدا و شرح و تفسیر آیات در سطوح مختلف مبتدی، پیشرفته و تخصصی پرداخته می‌شود.

همچنین بانوان نیز با حضور در این حسینیه، می‌توانند از مباحث و نکاتی که در این جلسات ارائه می‌شود، بهره‌مند شوند.

حسینیه شهدا میزبان جلسه آموزش عمومی قرآن «محمد خواجوی»

محمد خواجوی متولد 1331 در خانواده‌ای مذهبی در تهران چشم به جهان گشود. او به دلیل انس خانواده‌اش با قرآن کریم به این عرصه وارد شد. تشویق هم‌کلاسی‌هایش در مدرسه جعفری اسلامی، هنگامی که آیاتی از قرآن را تلاوت می‌کرد و همچنین ترغیب برادرش، احمد خواجوی که نخستین استاد قرائت او بود، در ورودش به این عرصه بی‌تأثیر نبوده است.

از دیگر اساتید محمد خواجوی، مرحوم بیک اصل‌محمدی است. او علاوه بر جلسه‌داری قرآن، 30 سال در خدمت وزارت آموزش و پرورش بوده و مسئولیت‌های مختلف قرآنی از جمله ریاست سازمان دارالقرآن الکریم را نیز برعهده داشته است.

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: