کد خبر: 3479240
تاریخ انتشار: ۱۰ اسفند ۱۳۹۴ - ۰۹:۳۴
گروه فضای مجازی: مشاور امور بانوان اداره‌کل آموزش فنی و حرفه‌ای استان زنجان گفت: اسامی برگزیدگان مسابقه استانی وبلاگ‌‌نویسی با عنوان «زن انقلابی امروز» که به مناسبت دهه فجر برگزار شده بود، اعلام شد.

پریسا علیمردانی، مشاور اموربانوان اداره‌کل آموزش فنی وحرفه ای استان زنجان، در گفت‌وگو با خبرگزاری بین‌المللی قرآن (ایکنا) از زنجان، اظهار کرد: مسابقه وبلاگ‌نویسی با عنوان «زن انقلابی امروز» که به مناسبت دهه فجر و در گستره استانی برگزار شده بود، با استقبال خوبی از سوی بانوان فعال در این عرصه روبه‌رو شد.

وی با بیان اینکه مهلت شرکت در مسابقه تا 15 بهمن‌ماه سال‌جاری بود، افزود: این مسابقه توسط اداره‌کل فنی و حرفه‌ای و همکاری دفتر امور بانوان استانداری زنجان، در دهه مبارک فجر برگزار شد که پس از داوری آثار رسیده، مقدس برزگر، خدیجه اوصالی و سمیه کردلو سه وبلاگ برتر را به خود اختصاص داده و برگزیده مسابقه وبلاگ نویسی شدند.

علیمردانی تصریح کرد: طبق بررسی‌های صورت گرفته نیز آثار ارسالی از سوی لیلا میرزایی، مریم رحیمی‌نژاد، سودابه سلیمی توپقرا، سارا تدینی و سحر جرجیسی نیز لوح تقدیر دریافت خواهند کرد.

مشاور امور بانوان اداره‌کل آموزش فنی وحرفه‌ای استان زنجان آیتم‌های امتیازدهی به وبلاگ‌ها را ارتباط مطالب و تصاویر وبلاگ با موضوع، حجم و تعداد مطالب، گرافیک و چیدمان مطالب، ایده‌پردازی، خلاقیت و نوآوری در طراحی وبلاگ نام برد.

علیمردانی با بیان اینکه از برگزیدگان این مسابقه در هفته زن تقدیر به‌عمل خواهد آمد، خاطرنشان کرد: استفاده از ابزار هنر یکی از شیوه‌های موثر در زنده نگه داشتن ارزش‌های انقلاب اسلامی به‌ویژه در بین نسل سوم و چهارم انقلاب است.

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: