کد خبر: 3488955
تاریخ انتشار: ۲۸ فروردين ۱۳۹۵ - ۱۱:۵۶
گروه فضای مجازی: سامانه جامع ثبت‌نام اعتکاف اداره‌کل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی رونمایی شد.
به گزارش خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) از خراسان رضوی، سامانه جامع ثبت‌نام اعتکاف اداره‌کل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی، 27 فروردین‌ماه رونمایی شد.
بر اساس این گزارش، این سامانه به نشانی اینترنتی www.etekaaf.ir  از بخش‌های اصلی ثبت‌نام، پیگیری ثبت‌نام، انتقاد و پیشنهاد و پیوند به پایگاه اطلاع‌رسانی اداره‌کل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی تشکیل شده است.
در قیمت ثبت‌نام بعد از انتخاب نام شهرستان، مسجد مورد نظر را با توجه به محدودیت رده بانوان و آقایان که به محل سکونت نزدیک باشد، را باید انتخاب کرده و سپس مشخات فردی برای ثبت نهایی وارد شود.
برای بهره‌گیری از نظرات مردم به ویژه افرادی که برای اعتکاف ثبت‎نام كرده‌اند، بخش نظرسنجي و انتقاد و پیشنهاد قرار داده شده است تا انتقادات و پيشنهادات سازنده خود را در اين لينك درج كنند.
در این پایگاه آخرین اخبار مرتبط با اعتکاف از قبیل آیین‌نامه اعتکاف سال 95، راهنمای ثبت‌نام در مراسم اعتکاف و ... در دسترس معتکفان و علاقه‌مندان قرار دارد.
تذکرات عمومی، آنچه لازم است در طول مدت اعتکاف همراه داشته باشید، آنچه برای ایام اعتکاف ممنوع است و باید از آوردن آن جدا خودداری کرد، توصیه های بهداشتی و ... در بخش آئین نامه مراسم اعتکاف آمده است که باید معتکفان به تذکرات توجه لازم داشته باشند.

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: