کد خبر: 3489032
تاریخ انتشار: ۲۸ فروردين ۱۳۹۵ - ۱۴:۱۹
با حضور مسئول اعتکاف بانوان؛
کانون خبرنگاران نبأ: دومین نشست هماهنگی برنامه‌های اعتکاف شهرستان کیار با حضور مسئول اعتکاف خواهران شلمزار و دو عضو دیگر این مجموعه برگزار شد.
به گزارش کانون خبرنگاران ایکنا، نبأ، به‌نقل از روابط عمومی اداره‌کل تبلیغات اسلامی چهارمحال و بختیاری، دومین نشست هماهنگی برنامه‌های اعتکاف شهرستان کیار با حضور محبوبه صمیمی، مسئول اعتکاف خواهران شلمزار و دو عضو دیگر این مجموعه برگزار شد.
در این جلسه حجت‌الاسلام سیدحسن چراغی، رئیس تبلیغات اسلامی شهرستان کیار گفت: با همت و پیگیری‌های به عمل آمده توسط مسئولان اعتکاف شهرستان این برنامه از 13 نقطه به 15 نقطه و از 500 نفر به 800 نفر خواهر و برادر رسیده است.
وی در ادامه گفت: در جلسه شئونات فرهنگی هماهنگی‌های لازم با شهرداری‌ها، آموزش و پرورش، نیروی انتظامی و سایر ادارات جهت همکاری لازم صورت گرفته است.
در ادامه رضا کیانی کارشناس فرهنگی تبلیغات اسلامی شهرستان کیار با ارائه آیین‌نامه نظم و انظباطی اعتکاف، از محبوبه صمیمی مسئول اعتکاف خواهران شلمزار خواست مواردی چون بهداشت سرویس‌های بهداشتی، ظروف، ایمنی، کپسول‌های آتش‌نشانی، جعبه کمک‌های اولیه، سین برنامه‌ها و همچنین زمان رفت و آمد و دیدار اقوام معتکفین را مد نظر داشته باشند.
در ادامه این نشست مسئول اعتکاف بانوان شلمزار گزارشی از اجرای برنامه‌های فرهنگی اعتکاف ارائه و افزود: امسال هم به مانند سال گذشته قرآن در زلال اعتکاف با موضوع تصحیح نماز، اذان، قرائت قرآن و آموزش تجوید در مسجد امام حسین(ع) شلمزار برگزار می‌شود.
گفتنی است، نشست هماهنگی اعتکاف بانوان شلمزار شنبه بیست و هشتم فروردین‌ماه سال جاری در تبلیغات اسلامی شهرستان کیار برگزار شد.
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: