کد خبر: 3501100
تاریخ انتشار: ۰۵ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۴:۱۰
رئیس سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی خراسان رضوی گفت: پیشنهاد می‌کنیم که سازمان بسیج هنرمندان جهان اسلام تشکیل شود.
به گزارش خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایكنا) از خراسان رضوی، ایسنا نوشت: حجت‌الاسلام و المسلمین حامد ملکوتی‌تبار که صبح امروز در مراسم افتتاحیه همایش مدیران سازمان بسیج هنرمندان سراسر کشور در محل سالن همایش‌های هتل نخل مشهد سخن می‌گفت در ادامه اظهار کرد: این سازمان می‌تواند از ظرفیت‌های هنرمندان جهان اسلام در راستای بصیرت افزایی و دست‌یابی به اهداف کلان سازمان بسیج هنرمندان استتفاده کند.
وی ادامه داد: موضوع معرفت و بصیرت بسیج اصل بسیار مهمی است که باید به شکل ویژه‌ای به آن توجه کنیم زیرا رهبری فرمودند که ما باید هجومی و فعالانه در مسائل نقش‌آفرینی کنیم نه منفعلانه و خنثی.
رئیس سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی خراسان رضوی تصریح کرد: انفعال در فرهنگ بسیجی هیچ جایی ندارد و فرهنگ بسیجی اینگونه نیست که بنشیند تا اتفاقی بیفتد و سپس به فکر جمع کردن آن باشد.
ملکوتی‌تبار خاطرنشان کرد: دشمن دنبال تفرقه بین امت اسلامی و ملت ما است و ما اگر حواسمان بود می‌توانیم پیروز باشیم و اگر دقت نکنیم دشمن می‌تواند به راحتی به اهدافش دست پیدا کند.
وی افزود: سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی این آمادگی را دارد که تمام امکانات خود را برای برگزاری جشنواره‌های بین‌المللی به شکلی آبرومند فراهم کند و امیدواریم تا بتوانیم در این مسیر مفید واقع شویم و همکاری خوبی را با سازمان بسیج هنرمندان داشته باشیم.
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: