کد خبر: 3514950
تاریخ انتشار: ۲۴ تير ۱۳۹۵ - ۰۹:۱۲
گروه حوزه‌های علمیه: سومین همایش فضای مجازی پاک به همت دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم و با مشارکت دانشگاه‌ها و مراکز علمی و پژوهشی اسفندماه سال جاری برگزار خواهد شد.
به گزارش خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) این همایش در شش محور «دکترین فضای مجازی پاک»، «فضای مجازی؛ آسیب ها، تهدیدها و فرصت‌ها»، «فضای مجازی پاک، عناصر تاثیرگذار»، « فضای مجازی پاک، قوانین و سنت‌های ملی و دینی»، « فناوری در خدمت فضای مجازی پاک»، «فضای مجازی پاک و تولیدات فرهنگی» اقدام به فراخوان مقاله کرده است.
از شرایط محتوای چکیده مقاله تبیین فشرده‌ هدف، پرسش اصلی، چارچوب تئوریک، روش‌شناسی و سرفصل‌های عمده کلیدواژه‌ها است و حجم چکیده بایستی حداقل ۲۰۰ و حداکثر ۳۵۰ کلمه باشد و  حجم مقاله باید حداقل ۱۰ و حداکثر ۳۰ صفحه ۳۰۰ کلمه‌ای باشد.
علاقه‌مندان می‌توانند تا 30 مهرماه از طریق نام نویسی در نشانی اینترنتی www.famp۲۰۱۷.ir و بارگذاری فایل word چکیده مقاله نسبت به ارسال چکیده مقالات خود اقدام کنند.
مهلت ارسال مقالات اول مهرماه تا سی ام آبان ماه است و این همایش اسفندماه برگزار خواهد شد.
یادآور می شود اولین نشست کمیته اطلاع‌رسانی و تبلیغات سومین همایش فضای مجازی پاک 23 تیر در سالن جلسات معاونت فرهنگی و تبلیغی دفترتبلیغات اسلامی برگزار شد.
رمضانعلی بذر افشان مدیر اطلاع‌رسانی معاونت فرهنگی تبلیغی طی سخنانی در این نشست، پیشنهاداتی در زمینه اجرای همایش و اطلاع رسانی ارائه داد و گفت: ایجاد بانک اطلاعاتی ازفعالان و علاقه مندان این عرصه، ارسال و توزیع پوسترها در مراکز مختلف مثل مدارس علمیه سراسر کشور، برگزاری نشست خبری اعلام فراخوان، انجام مصاحبه هایی از مجریان و داوران،از جمله اقداماتی است که باید در زمینه برگزاری این همایش انجام شود.
همچنین حجت‌الاسلام و المسلمین براتی، مسئول دفتر معاون فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی با ارائه پیشنهاداتی در زمینه اجرای همایش و اطلاع‌رسانی گفت: باید کانال تلگرامی برای اطلاع‌رسانی عمومی از همایش ایجاد شود و نشریاتی پیش از همایش چاپ و توزیع شود.
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: