کد خبر: 3527622
تاریخ انتشار: ۱۴ شهريور ۱۳۹۵ - ۱۰:۵۹
بایرامی خبر داد:
گروه اجتماعی: معاون هماهنگ کننده سپاه قدس گیلان به اجرای تئاتر بزرگ فرهنگی« فصل شیدایی» در رشت اشاره کرد و گفت:«فصل شیدایی» بزنگاه های تاریخی شیعه را برای مخاطبان به نمایش می گذارد.

عباس بایرامی، معاون هماهنگ کننده سپاه قدس گیلان در گفت وگو با خبرگزاری بین المللی قرآن(ایکنا) از گیلان، ندای اسلام خواهی، حمایت از مستضعفین، دینداری و عدالت گستری را از مهمترین پیام های انقلاب اسلامی ایران برشمرد و گفت: پیام امام راحل پیام الهام بخش دینی و الهی بود.

وی ایجاد اختلافات مرزی، ایجاد تشنج‌های قومی، تحمیل جنگ 8 ساله نابرابر و محاصره اقتصادی و تهاجم فرهنگی را از اهداف دشمن تا به امروز بر علیه نظام اسلامی دانست و گفت:استکبارجهانی از هیچ گونه تهدید و تقابل نسبت به انقلاب اسلامی دریغ نکرده است.

معاون هماهنگ کننده سپاه قدس گیلان با بیان اینکه دشمن از تمام ابزار خود برای درهم کوبیدن فرهنگ اسلامی ما تلاش می کند، افزود: فعالیت بیش از 20 هزار شبکه ماهواره‌ای علیه نظام و انقلاب اسلامی ایران یکی از ابزارهای دشمن با نظام مقدس ماست.

بایرامی به فعالیت 300 ماهواره تلویزیونی و پخش 116 شبکه برنامه ایرانی اشاره کرد و افزود: 18 هزار شبکه ماهواره‌ای فعال و 160 شبکه فارسی زبان علیه انقلاب تبلیغ سوء می کنند.

وی با بیان اینکه در این میان 380 کانال موسیقی نیز فعال است، عنوان کرد: 80 شبکه مد و لباس نیز به ترویج بی بندوباری و بی عفتی می پردازند.

معاون هماهنگ کننده سپاه قدس گیلان با بیان اینکه سرزمین، دین، مذهب، نژاد، قومیت، ارزش‌ها، میراث، اسطوره ‌ها و ...  از عناصر تشکیل دهنده هویت بخش هر نظام و کشوری است، گفت:دشمن تمام عناصر تشکیل دهنده هویت ایرانی را مورد تهاجم قرار داده است.

بایرامی در ادامه با اشاره به اجرای تئاتر بزرگ فرهنگی« فصل شیدایی» در رشت گفت: این تئاتر فرهنگی دارای جاذبه های هنری برای تمام اقشار جامعه است.

وی با بیان اینکه «فصل شیدایی» بزنگاه های تاریخی شیعه را برای مخاطبان به نمایش می گذارد، افزود:  باید خوراک فرهنگی لازم را برای جامعه داشته باشیم تا دچار تزلزل فرهنگ نشویم.

معاون هماهنگ کننده سپاه قدس گیلان با اشاره به گردشگرپذیر بودن استان گیلان و ورود فرهنگ های مختلف به این استان خاطرنشان کرد: ۳۸ میلیون نفر طی سال 94 وارد استان گیلان شدند که این آمار نشاندهنده ۱۷ برابری گردشگران نسبت به  جمعیت استان است بنابراین باید نگاه ویژه تری به مباحث فرهنگی داشته باشیم.

 

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: