کد خبر: 3562098
تاریخ انتشار: ۲۳ دی ۱۳۹۵ - ۱۷:۳۹
کانون خبرنگاران نبأ: نخستین دوره تخصصی آموزش آنلاین صوت و لحن قرآن کریم به همت سامانه آموزش الکترونیکی حامیم برگزار می‌شود.
به گزارش کانون خبرنگاران ایکنا، نبأ،  سامانه آموزش الکترونیکی حامیم در ادامه ارائه دوره‌های گوناگونی چون روخوانی، تجوید و تفسیر، با استفاده از همکاری برترین استادان نغمات و الحان قرآنی، خدمات خود را در حوزه صوت و لحن نیز آغاز کرده است.
بدین منظور علاوه بر عرضه اپلیکیشن تخصصی صوت و لحن که امکان دریافت رایگان بازخورد تلاوت در مقامات و الحان قرآنی را فراهم می‌آورد،‌ دوره آنلاین آموزش مقامات فرعی، ترکیبی و تخصصی قرائت قرآن را در سه سطح و با استفاده از تدریس استادان احمد ابوالقاسمی، محسن عربی و اصغر اسکندری ارائه داده است. این دوره در دو گروه جداگانه ویژه بانوان و آقایان برگزار می‌شود.
بر اساس گزارش ایکنا نخستین دوره آنلاین آموزش صوت و لحن قرآن از ابتدای بهمن ماه ۹۵ آغاز می‌شود و علاقه‌مندان به شرکت در این دوره تا پایان دی ماه فرصت دارند با مراجعه به سامانه آموزش الکترونیکی حامیم به نشانی haamim.ir یا با استفاده از بخش خدمات آموزشی اپلیکیشن‌های حامیم در این دوره ثبت‌نام کنند.
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: