کد خبر: 3596877
تاریخ انتشار: ۱۷ ارديبهشت ۱۳۹۶ - ۱۱:۳۴
مدیر سینما آیه و داور بخش فیلمنامه جنات عنوان کرد:
گروه فرهنگی: یک فیلم‌نامه‌نویس با تأکید بر لزوم آشنایی بیشتر طلاب با هنر گفت: هر هنرمندی برای ارائه آثارش ملجأیی لازم دارد و بیشتر از آن با تشویق و حمایت دلگرم می‌شود، که جشنواره جنات هم می‌تواند این نیاز را در ابعادی مرتفع کند.
به گزارش خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) از قم، به نقل از روابط عمومی دفتر تبلیغات اسلامی، سیدمحسن امامیان فیلم‌نامه نویس، مدیر سینما آیه و داور بخش فیلمنامه و نمایشنامه جشنواره نوین جنات گفت: فعالیت های دفتر تبلیغات اسلامی در زمینه رسانه قابل تقدیر است. طلاب با استعداد و هنرمند باید به دنبال کسب دانش و تجربه بیشتر در زمینه رسانه باشند.
مدیر سینما آیه افزود: در بخش نمایشنامه آثار معدود، اما قابل توجه بودند همچنین در بخش فیلم نامه آثار نیاز به بازنویسی و فعالیت بیشتر دارند چرا که در مرحله طرح و یا فیلم نامه اولیه مانده‌اند. اما ظرفیت های قابل توجهی وجود دارد و می توان از آن ها آثار قابل توجهی استخراج کرد.
مدرس نگارش خلاق در پاسخ به اینکه پیشنهاد شما در زمینه داوری چیست، عنوان کرد: فعالیت های سال های اخیر دفتر تبلیغات اسلامی در زمینه رسانه قابل تقدیر است، پیشنهاد بنده در مورد فرمت ارائه آثار است. که اگر یونیفرم یکسانی بین کلیه آثار از نظر نگارش و تایپ و تکثیر می بود داوری آسانتر می شد. همچنین اگر خلاصه طرح ها به آثار ضمیمه می شد داور می توانست ارتباط موثرتری با اثر داشته باشد.
وی به ارائه نظر در مورد حضور بهتر طلاب در عرصه رسانه پرداخت و تصریح کرد: بهترین روش این است که خود فرد به دنبال کسب دانش و تجربه بیشتر باشد. اگر چنین انگیزه ای داشته باشد امکانات متعددی در قم،تهران و دیگر مکان ها وجود دارد.
امامیان در پایان به موثر بودن جشنواره جنات در عرصه رسانه اشاره کرد و گفت: به هر حال هر هنرمندی برای ارائه آثارش ملجأیی لازم دارد و بیشتر از آن با تشویق و حمایت دلگرم می شود، که جشنواره جنات هم می تواند این نیاز را در ابعادی مرتفع کند.
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: