کد خبر: 3600172
تاریخ انتشار: ۲۶ ارديبهشت ۱۳۹۶ - ۱۴:۵۸
گروه اجتماعی: سردار حسن شاهوارپور فرمانده سپاه حضرت ولیعصر(عج) خوزستان با اعلام خبر دستگیری عوامل تیراندازی تروریستی به کلانتری 22 اهواز، اظهار کرد: با تحقیق عناصر اطلاعاتی سپاه در استان خوزستان، صبح امروز 26 اردیبهشت‌ماه موفق شدیم که این گروه تروریستی وابسته را که در حال خروج از کشور بود، دستگیر کنیم.
به گزارش خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) از خوزستان، به نقل از خبرگزاری بسیج خوزستان، سردار حسن شاهوارپور فرمانده سپاه حضرت ولیعصر(عج) خوزستان با اعلام خبر دستگیری عوامل تیراندازی تروریستی که منجر به شهادت دو نفر از کارکنان نیروی انتظامی اهواز شد، اظهار کرد: با تحقیق عناصر اطلاعاتی سپاه در استان خوزستان، صبح امروز 26 اردیبهشت ماه موفق شدیم که این گروه تروریستی وابسته را که در حال خروج از کشور بود، دستگیر کنیم.

وی ادامه داد: طی یک درگیری موفق به دستگیری این تیم تروریستی شدیم که این اقدام نشان از اشرافیت نیروهای اطلاعاتی در استان خوزستان دارد که اقدامات دشمن را با اشراف کامل تعقیب می‌کنند و این هدیه‌ای است به مردم استان خوزستان و خانواده شهدا. این شهدا مظلومانه توسط عوامل تروریستی وابسته به ضد انقلاب خارج از کشور به شهادت رسیدند. این هدیه را به شهدا و مقام معظم رهبری تقدیم می‌کنیم. ان‌شاءالله این عوامل هرچه زودتر توسط مقام قضایی به سزای اعمالشان خواهند رسید.

سردار شاهوارپور در ادامه افزود: نفراتی که دستگیر شدند یک فایل صوتی را در فضای مجازی پخش کردند و امکاناتی که در اختیارشان بود، توسط عناصر اطلاعاتی کشف و ضبط شده است.

یادآور می‌شود، 25 اردیبهشت ماه در پی حمله مسلحانه و تیراندازی از سوی افراد ناشناس دو تن از ماموران کلانتری 22 اهواز به شهادت رسیدند. در این تیراندازی که از سوی افراد ناشناس صورت گرفت، یک نفر از مأموران ناجا نیز مجروح شد.
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: