کد خبر: 3603478
تاریخ انتشار: ۰۶ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۰:۴۹
حاجی‌آبادی خبر داد:
گروه ادب: مجری طرح نذر کتاب از اجرای پانزدهمین مرحله این طرح با عنوان «نذری خواندنی در ماه مبارک رمضان» خبر داد.

رضا حاجی‌آبادی، مدیر انتشارات هزاره ققنوس و مجری طرح نذر کتاب در گفت‌وگو با خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) درباره مرحله جدید طرح نذر کتاب گفت: شعار این طرح «نذر کتاب؛ اهدا‌ء دانايی و آگاهی به عموم مردم است» و پانزدهمین مرحله آن از ابتدای ماه رمضان امسال آغاز شده و تا پایان این ماه مبارک ادامه خواهد داشت.

وی افزود: در این مرحله به درخواست‌های عموم مردم و نیز مدارس و مساجد برای برپایی کتابخانه پاسخ داده شده و کتاب‌های نذری برای آنها ارسال می‌شود و هدف آن نیز ترویج کتاب و کتابخوانی در همه مناطق کشور به ویژه مناطق محروم است.

حاجی‌آبادی در ادامه گفت: این طرح به نام مدیر مسئول آن در اداره کل مالکیت معنوی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ثبت شده و اگر فردی نذری داشته باشد و بخواهد با نشر آگاهی و دانایی آن را ادا کند می‌تواند به جمع خیرین فرهنگی نذر کتاب بپیوندد. 

گفتنی است، از طریق ارسال کلمه «نذر» به شماره 0210000365، عضویت در کانال رسمی «نذر کتاب» در تلگرام https://telegram.me/nazrkatab، مراجعه به سایت نذر کتاب http://nazreketab.com/، تماس با تلفن 88317832 و عضویت در صفحه اینستاگرام انتشارات هزاره ققنوس hezareh.pub می‌تواند در این طرح شرکت کند.

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: