کد خبر: 3609425
تاریخ انتشار: ۲۳ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۳:۲۸
توسط کانون هنری شیعی؛
گروه فرهنگی: دومین کارگاه کشوری تولید پوستر «نقش بهشت» توسط کانون هنر شیعی، با همکاری مؤسسه آفرینش‌های هنری آستان قدس رضوی، نهضت مردمی پوستر انقلاب و مجمع طراحان گرافیک انقلاب اسلامی «آیه»، از 21 تا 23 تیرماه، در مشهد برگزار می‌شود.
به گزارش خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) از خراسان رضوی، دومین کارگاه کشوری تولید پوستر «نقش بهشت» توسط کانون هنر شیعی، با همکاری مؤسسه آفرینش‌های هنری آستان قدس رضوی، نهضت مردمی پوستر انقلاب و مجمع طراحان گرافیک انقلاب اسلامی «آیه»، از 21 تا 23 تیرماه، در مشهد برگزار می‌شود. 
در این کارگاه، هنرمندان با همراهی اساتیدی همچون، مسعود نجابتی، حامد مغروری و... به خلق اثر پیرامون موضوع دهه کرامت می‌پرازند. همچنین طاهر نبی‌زاده، از هنرمندان پیشکسوت آستان قدس رضوی نیز در این کارگاه حضور خواهند داشت. بازدید از معماری و هنرهای سنتی در حرم و موزه‌ها بخش‌های دیگری از برنامه‌های این کارگاه سه روزه است.
یادآور می‌شود، علاقه‌مندان برای ثبت‌نام و ارسال نمونه کارهای خود می‌توانند تا تاریخ اول تیرماه به سایت کانون هنر شیعی به آدرس http://shiaarts.ir مراجعه کنند. همچنین از 75 هنرمند پس از گزینش بر اساس نمونه آثار، توسط اساتید، جهت شرکت در این کارگاه دعوت به عمل خواهد آمد.
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: