کد خبر: 3614931
تاریخ انتشار: ۱۲ تير ۱۳۹۶ - ۱۱:۴۰
گروه فرهنگی: دو کتاب «آلاینده‌ها، تخریب و زوال عقل» تالیف محمد کریمی و «فرید و دوچرخه‌اش» نوشته فوزیه کریمی از نویسندگان بروجردی امروز، 12 تیرماه در بروجرد رونمایی شدند.
به گزارش خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) از لرستان، صبح امروز دوشنبه، ١٢ تیرماه کتاب «آلاینده‌ها، تخریب و زوال عقل» تالیف محمد کریمی، نویسنده بروجردی با حضور جمعی از اصحاب فرهنگ و هنر شهرستان بروجرد در مرکز اسناد و شناسایی مفاخر این شهرستان رونمایی شد.  
کتاب مذکور اولین کتاب محمد کریمی است که توسط انتشارات نظری تهران در ٨٠ صفحه، منتشر و به تازگی روانه بازار گردیده است.
نویسنده در بخشی از این کتاب می‌نویسد: «انسان موجودی است تأثیرگذار، اما این تأثیر، مثبت یا منفی می‌تواند باشد. شوربختانه انسان قرن بیست و یکم تأثیرگذاری منفی‌اش بر تأثیرات مثبت او ، بسیار فزونی یافته است، چنان‌که ...».
رونمایی کتاب «فرید و دوچرخه‌اش در بروجرد
همچنین، صبح امروز دوشنبه، ١٢ تیرماه کتاب «فرید و دوچرخه‌اش» نوشته فوزیه کریمی، بانوی نویسنده بروجردی با حضور جمعی از اصحاب فرهنگ و هنر شهرستان بروجرد در مرکز اسناد و شناسایی مفاخر این شهرستان رونمایی شد.
کتاب مذکور ششمین رمان فوزیه کریمی است که توسط انتشارات نظری تهران در ٤٧ صفحه منتشر و روانه بازار گردیده است.
این کتاب رمان کوتاهی است که برای گروه سنی(ج) نگارش شده که با توجه به نوع نگارش این کتاب این دومین کتاب این نویسنده است که برای گروه کودکان و نوجوانان به چاپ رسیده است .
فوزیه کریمی، نویسنده فعال و پرتلاش بروجردی در سال ١٣٣٧ در بروجرد متولد شده و به‌دلیل شرایط سخت زندگی دانش‌آموخته مدرسه و دانشگاه نیست ولی این زن پُرتلاش دانش‌آموخته زندگی است.
وی بسیار متواضع، رئوف و مهربان است، به‌گونه‌ای که هر کس را در برخورد اول مجذوب این سادگی و تواضع خود می‌کند. از وی چندین بار به‌عنوان زن نویسنده در استان و تهران تجلیل و تقدیر به‌عمل آمده است .    
تاکنون کتاب‌های «ننه بی‌گل» چاپ اول ١٣٨٢ چاپ دوم ١٣٩٢، «قلب سرخ» چاپ اول ١٣٨٨ چاپ دوم ١٣٩1، «اشک فانوس» چاپ ١٣٩١،  «نادی پسرک آلاسکافروش» تیر ٩٤ و «پژواک عشق» در اوایل بهار سال‌جاری  از این نویسنده فعال بروجردی چاپ شده است.
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: