کد خبر: 3618119
تاریخ انتشار: ۲۱ تير ۱۳۹۶ - ۰۹:۴۵
به بهانه روز حجاب؛
گروه اجتماعی: دوستان برای یک بار هم که شده پوشیدگی و سادگی را امتحان کنید و چون پرنده سبک بالی از آزادی خویش لذت ببرید و شاهد این باشید که دیگران به چشم کالا و عروسک به شما نمی‌نگرند.
به گزارش خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) از کهگیلویه و بویراحمد، هزاران سلام به شما دختران و پسران این آب و خاک، سرزمینی که مردان غیور و زنان با صلابت آن زبانزد همگان هستند.
جوانان عزیز خداوند انسان را آزاد و مختار آفریده است و این بدان معنا نیست که انسان هرکاری دلش بخواهد، می‌تواند انجام دهد. مختار بودن و آزادی یعنی او قادر به انجام هر کاری هست اما خداوند در کنار آزادی، حقیقت راه حق و باطل را به انسان نشان داده است پس این ما هستیم که می‌توانیم راه سعادت و یا ذلت را برگزینیم.
خدایا سپاس و صدها سپاس از این همه نعمتت که به ما عطا کرده‌ای، بامدادن که از خواب برمی‌خیزم، عشق و سعادت را با تمام وجود احساس می‌کنم چراکه حس می‌کنم خداوند گوهر ارزشمندی در وجود من به ودیعه گذارده که چون صبحدم، پاک و لطیف است و می‌بایست به وسیله ایمان و پوشیدگی همواره منزه باقی بماند.
وقتی به خیابان‌های شهر پای می‌گذارم دخترانی را می‌بینم با مانتوهایی از بلوز کوتاه‌تر و تنگ‌تر، شلوارهایی به کوتاهی شلوارک و صورت‌هایی کاملا نقاشی شده، در مقابل پسرهایی را می‌بینم با قیافه‌هایی کاملا دخترانه، با موهایی بلند و سر و صورت اصلاح کرده در تمامی شهرها و به‌خصوص شهرهایی که پیشینه مذهبی و فرهنگی درخشانی دارند، به وفور یافت می‌شود.
زمانی که از آنها پرسیده می‌شود چرا با لباس مبتذل و جلف در مقابل دیدگان نامحرم ظاهر می‌شوید؟ به دنبال چه هستید و از زندگی چه می‌خواهید؟ چرا خود را به نمایش همگان می‌گذارید و به چه قیمتی؟ آیا به قیمت زیر پا گذاشتن تمام ارزش‌ها و اعتقادات دینی، مذهبی، فرهنگی و ملیتی؟!! زملانی که از آنها پرسیده می‌شود چرا کورکورانه از غرب تقلید می‌کنید و بی‌حجابی و برهنگی را مانند یک بیماری در کشورتان رواج می‌دهید؟؟؟
در پاسخ می‌گویند مسئله اصلی پاک بودن دل است!! اما این را بدانند کسی که هیچ‌گاه در مقابل آفریننده خود سر بندگی فرود نیاورد و او را عبادت و نیایش نکند، دلی به سیاهی شب خواهد داشت و جمله دل پاک داشتن برایش شعاری بیش نیست و نخواهد بود.
آزادی برای اینگونه افراد حکم گناه کردن را دارد، در حالی که با پوشیدگی کامل می‌توانیم در تمام عرصه‌های زندگی آزاد بوده و از آزادی خویش لذت ببریم.
«حجاب و پوشیدگی محدودیت نیست، بلکه مصونیت است در مقابل دیدگان ناپاک»
شما چون جواهری در صدف و همانند فرشته‌ای معصوم می‌مانید و مطمئن باشید با این انتخاب به آزادی معنوی رسیده و بهشتی زیبا و جاودان در انتظارتان خواهد بود.
قبل از هر تصمیمی به او بیاندیشید. بهترین آرامش جان دل سپردن به خدواند متعال است و از سختی راه برگزیده، نهراسید چراکه پیروزی و سعادت بدون رنج و سختی به دست نخواهد آمد. هر فردی باید از درون خود آغاز کند و هدف اصلی زندگی خویش را بیابد. خداوند توبه‌پذیر همیشه راه بازگشتی برای انسان‌ها و به‌خصوص جوانان باقی گذاشته است.
هیچ‌وقت فراموش نکنید که شما شاهکار خلقت پروردگار هستید پس هیچ‌گاه خود را دست کم نگیرید و به این راحتی زیبایی‌های بی نظیر و ارزشمند خود را در معرض دید عموم قرار ندهید، برای خود بیش از این ارزش قائل باشید و به خود افتخار کنید و مطمئن باشید که خدواند به وجود شما افتخار خواهد کرد و هیچ‌گاه تنهایتان نخواهد گذاشت حتی زمانی که او را به طور کامل فراموش می‌کنید.
خدای مهربان، تو مهربانی‌ات را زمانی به من اثبات کردی که روز آفرینش، زن بودن را برایم برگزیدی. فاطمه‌ای آفریدی تا من در تمام طول تاریخ به واسطه او بر خود ببالم، از تو سپاسگزارم که همه خوبی‌های دنیا را در وجودم به امانت نهادی تا من از روز ازل به دختر بودن خود ببالم.
طلعت دین‌پرور
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: