به گزارش
خبرگزاری بینالمللی قرآن(ایکنا) از خراسان رضوی، اختتامیه بیستونهمين دوره مسابقات قرآن کريم جامعه شاهد و ايثارگر سراسر کشور در بخش آقایان با تقدیر از نفرات برگزیده این رقابتها صبح امروز، ۲۹ مردادماه در هتل صدر مشهد برگزار شد.
رشته تفسیر بالای 20 سال رتبه اول: محسن فریور یگانه از اصفهان
رتبه دوم: علی زاهدی از قم
رتبه سوم: محمدرضا نیک از یزد
بالای 35 سال رتبه اول: هوشنگ اشرفیان از آذربایجان شرقی
رتبه دوم: حسن دلسوز از خراسان رضوی
رتبه سوم: حسن حاجیان از اصفهان
رتبه چهارم: ابوالفضل بیگویردی از زنجان
رشته مفاهیم بالای 15 سالرتبه اول: محمدرضا قدرتی از یزد
رتبه دوم: محمد منصوری از خراسان شمالی
رتبه سوم: محمدمهدی شیخی از کرمانشاه
بالای 20 سال رتبه اول: محمد دهقانی از قم
رتبه دوم: امیر باطنی از اصفهان
رتبه سوم: حسن عارف از گلستان
بالای 35 سالرتبه اول: هرمز خراسانی از تهران
رتبه دوم: محمود مهدویراد از یزد
رتبه سوم: علیرضا فرقانی از آذربایجان شرقی
رشته حفظ 5 جزء بالای 15 سال رتبه اول: امیرحسین قدیری مفرد از قم
رتبه دوم: علی رعیتمقدم از اصفهان
رتبه سوم: محمد مهدی ورینار از کرمانشاه
رتبه چهارم: مهدی موساییفر از آذربایجان شرقی
رتبه پنجم: هادی مکرمی از گیلان
بالای 20 سالرتبه اول: علی سلیمی از مرکزی
رتبه دوم: وحید سعیدی از مازندران
رتبه سوم: ابوذر سلیمانی از گیلان
رتبه چهارم: حمید خلیلی از تهران
رتبه پنجم: حسن مسرگرفرد از اصفهان
رشته حفظ 10 جزء
بالای 15 سال رتبه اول: محمدرضا عموزاده از مازندران
رتبه دوم: سعید کریمیآرانی از اصفهان
رتبه سوم: محمدحسین فاضلی از یزد
رتبه چهارم: علی قنبری از البرز
رتبه پنجم: علی جانیپور از گیلان
بالای 35 سالرتبه اول: محمد فرقانی از یزد
رتبه دوم: ـ
رتبه سوم ـ
رشته حفظ 15 جزء بالای 15 سال رتبه اول: محمدامین مددی از اصفهان
رتبه دوم: ـ
رتبه سوم: ـ
بالای 35 سالرتبه اول: مرتضی واحدی از فارس
رتبه دوم: ـ
رتبه سوم: ـ
رشته حفظ 20 جزء بالای 15 سال رتبه اول: حسین دهقانی از گلستان
رتبه دوم: ـ
رتبه سوم: ـ
بالای 20 سال رتبه اول: حامد یوسفی از بوشهر
رتبه دوم: ـ
رتبه سوم: ـ
رشته حفظ کل بالای 15 سال رتبه اول: محمدرحمانیان از فارس
رتبه دوم: ـ
رتبه سوم: ـ
بالای 20 سال رتبه اول: حسین کشاورز از گیلان
رتبه دوم: میلاد میگلی نگژاد از بوشهر
رتبه سوم: رسول نجفی از البرز
بالای 35 سالرتبه اول: محمد داود آبادی فراهانی از مرکزی
رتبه دوم:ـ
رتبه سوم:ـ
رشته قرائت تحقیقبالای 15 سالرتبه اول: معین حسینی از کرمانشاه
رتبه دوم: محسن خطیبیشریفیه از سمنان
رتبه سوم: محمدرضا حسینپور از گیلان
بالای 20 سال رتبه اول: علیرضا روزبهانی از لرستان
رتبه دوم: حمید خاوری مقدم از قم
رتبه سوم: سعید صنایعی از خراسان رضوی
بالای 35 سال رتبه اول : عبدالکریم صادقی از اصفهان
رتبه دوم: محمدباقر بقاء از سمنان
رتبه سوم: تقی رمضانی از همدان