کد خبر: 3632960
تعداد نظرات: ۱ نظر
تاریخ انتشار: ۳۰ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۵:۲۹
یاراحمدی خبر داد:
گروه فعالیت‌های قرآنی: مسئول طرح استعدادهای درخشان قرآنی گفت: در حدود 130 نفر از استعدادهای درخشان قرآنی منطقه شمال شرق کشور در اردوی ویژه این منطقه که در مشهد مقدس برگزار می‌شود، حضور دارند.

محسن یاراحمدی، مسئول طرح استعدادهای درخشان قرآنی کشور در گفت‌و‌گو با خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا)، در رابطه با برگزاری اردوی منطقه شمال شرق این طرح کشوری که هم‌اکنون در مشهد مقدس در حال برگزاری است، اظهار کرد: طرح استعدادهای درخشان قرآنی کشور یک طرح زود‌بازده‌ای است که از سوی سازمان دارالقرآن الکریم در سطح کشور اجرا می‌شود.

مسئول طرح استعدادهای درخشان قرآنی با بیان اینکه اردوهای این طرح قرآنی پیش از این با حضور همه نوجوانان در یک مکان برگزار می‌شد، تصریح کرد: بنابر تصمیم سازمان دارالقرآن الکریم طی سال جاری مقرر شد تا اردوهای این طرح قرآنی به صورت منطقه‌ای برگزار شود و هم‌اکنون نیز اردوی طرح استعدادهای قرآنی ویژه منطقه شمال شرق کشور در مشهد مقدس در حال اجرا است.

وی در ادامه با بیان اینکه استان‌های خراسان رضوی، خراسان شمالی، خراسان جنوبی، گلستان و مازندران در منطقه شمال شرق طرح استعدادهای درخشان قرآنی کشور قرار دارند، افزود: از روز 27 مردادماه، اردوی این منطقه از کشور در اردوگاه دشت بهشت مشهد مقدس در حال برگزاری است و در حدود 130 نفر از استعدادهای قرآنی این استان‌ها در اردوی مورد نظر حضور دارند.

مسئول طرح استعدادهای درخشان قرآنی در ادامه با بیان اینکه این استعدادهای قرآنی در رده سنی 13 تا 18 سال هستند، تصریح کرد: اردوی حاضر با حضور اساتید خود استان‌ها در حال برگزاری است که کلاس‌ها نیز به صورت چرخشی با حضور اساتیدی همچون سیدجواد سادات‌فاطمی، جاویدی، رحیم‌فرد و ملک‌پور در حال برگزاری است.

یاراحمدی با اشاره به اینکه کلاس‌های این دوره از صبح تا ظهر به صورت گردشی و بعد از ظهرها به صورت برنامه‌ای اداره می‌شود، گفت: این اردو اینطور نیست که تنها به صورت تفریحی، آموزشی برگزار شود، بلکه برنامه‌ها به صورت قطعی و برنامه ریزی شده برگزار می‌شود.

مسئول طرح استعدادهای درخشان قرآنی در پایان تصریح کرد: کلاس‌های این استعدادهای درخشان قرآنی از صبح تا ظهر به صورت کارگاهی برگزار می‌شود و مطالبی چون صوت و لحن، تجوید و حتی نکات اخلاقی این عزیزان به صورت کارگاهی و جلسه‌ای یه ایشان ارائه می‌شود یعنی برگزاری کلاس‌ها به این صورت نیست که به شکل یک طرفه اداره شده و تنها اساتید در آن‌ها نکات را مطرح کنند.


انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳۹۶/۰۵/۳۱ - ۱۰:۰۶
0
0
تبادل نظرات و ارتباط گیری موجب ارتقاء استعدادها می‌شود
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: