کد خبر: 3637573
تاریخ انتشار: ۱۲ شهريور ۱۳۹۶ - ۰۸:۲۵
گروه مؤسسات قرآنی مردم‌نهاد: طی برپایی یازدهمین نشست «با یاوران وحی»، امروز، 12 شهریورماه به معرفی عملکرد و دستاوردهای مؤسسه قرآنی ـ مردمی با عنوان «کانون آموزش قرآن» پرداخته می‌شود.

به گزارش خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا)، این خبرگزاری در راستای رسالت و اشاعه فرهنگ قرآنی در حوزه‌های مختلف قرآنی، ادبی، سیاسی، هنری، اجتماعی، اقتصادی و ... و همچنین نیازسنجی مخاطبان و ضرورت‌های تبیین مفاهیم قرآنی و همچنین بیان دغدغه‌های مؤسسات قرآنی ـ مردمی و آشنایی مخاطبان این خبرگزاری با فعالیت‌های این تشکل‌های قرآنی ـ مردمی نشست‌هایی را با عنوان «با یاوران وحی» برگزار می‌کند.
لذا در یازدهمین نشستی که امروز برپا می‌شود، به معرفی کانون آموزش قرآن پرداخته می‌شود. طی این جلسه به بیان عملکرد‌ها و گزارشی از فعالیت‌های این مؤسسه از بدو تأسیس تاکنون و همچنین چشم‌اندازی از  فعالیت‌هایش در سال‌‌های آینده و بیان دغدغه‌ها و درخواست‌هایشان از مسئولان مربوطه پرداخته می‌شود.
یادآور می‌شود، یازدهمین نشست «با یاوران وحی» صبح امروز، 12 شهریورماه، ساعت 10:30 با حضور مجتبی وزیری، کانون آموزش قرآن تهران در سالن اجتماعات خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) واقع در خیابان انقلاب، خیابان قدس، خیابان بزرگمهر، پلاک ۸۵ برپا می‌شود.
مطالب مرتبط
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: