کد خبر: 3655302
تاریخ انتشار: ۳۰ مهر ۱۳۹۶ - ۰۸:۵۸
گروه مؤسسات قرآنی مردم‌نهاد: طی چهاردهمین نشست با یاوران وحی به معرفی عملکرد و دستاوردهای مؤسسه قرآنی فرهنگی طلیعه نور کوثر شهریار پرداخته می‌شود.
به گزارش خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا)، این خبرگزاری در راستای رسالت و اشاعه فرهنگ قرآنی در حوزه‌های مختلف قرآنی، ادبی، سیاسی، هنری، اجتماعی، اقتصادی و ... و همچنین نیازسنجی مخاطبان و ضرورت‌های تبیین مفاهیم قرآنی و همچنین بیان دغدغه‌های مؤسسات قرآنی ـ مردمی و آشنایی مخاطبان این خبرگزاری با فعالیت‌های این تشکل‌های قرآنی ـ مردمی نشست‌هایی را با عنوان «با یاوران وحی» برگزار می‌کند.
لذا در چهاردهمین نشستی که امروز برپا می‌شود، به معرفی کانون آموزش قرآن پرداخته می‌شود. طی این جلسه به بیان عملکرد‌ها و گزارشی از فعالیت‌های این مؤسسه از بدو تأسیس تاکنون و همچنین چشم‌اندازی از  فعالیت‌هایش در سال‌‌های آینده و بیان دغدغه‌ها و درخواست‌هایشان از مسئولان مربوطه پرداخته می‌شود.
یادآور می‌شود، یازدهمین نشست «با یاوران وحی» صبح فردا، اول آبان‌ماه، ساعت ۱۰:۳۰ با حضور مریم حسین‌لو، مدیر  مؤسسه قرآنی فرهنگی طلیعه نور کوثر شهریار در سالن اجتماعات خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) واقع در خیابان انقلاب، خیابان قدس، خیابان بزرگمهر، پلاک ۸۵ برپا می‌شود.
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: