کد خبر: 3663120
تاریخ انتشار: ۲۳ آبان ۱۳۹۶ - ۰۶:۴۹
گروه سیاست و اقتصاد: عضو هیئت مدیره و جانشین مدیرعامل بنیاد برکت گفت: ما به‌دنبال توسعه پایدار هستیم که الزامات ویژه خود را دارد و یکی از آن‌ها مشارکت و حضور جدی مردم است.
به گزارش خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) از کرمان، جعفری، عضو هیأت مدیره و جانشین مدیرعامل بنیاد برکت دیروز دوشنبه، 22 آبان در جلسه ستاد اقتصاد مقاومتی استان کرمان، گام دوم مثلث توسعه اقتصادی، منطقه پنج شهرستان راور در محل سالن پیامبر اعظم(ص) استانداری کرمان گفت: نوع رویکرد ستاد اجرایی فرمان امام به این شکل است که با مطالعه وارد یک مجموعه کاری می‌شود بر همین اساس در این شهرستان نیز دو رویکرد را دنبال می‌کنیم.
وی افزود: در مرحله نخست طرح‌های زود اقدام را مد نظر داریم که در این زمینه یکسری بحث‌های عمرانی مطرح و از 11 میلیارد تومان، 7 میلیارد تومان آن انجام شده است و 20 درصد پیش‌پرداخت پروژه‌ها هم تا آخر هفته پرداخت می‌شود در بخش اقتصاد مقاومتی 22 طرح در شهرستان راور مطرح بود که با الگوهای کاری ما هم‌خوانی نداشتند، اما با این حال آن‌ها را کنار نگذاشتیم.
عضو هیأت مدیره و جانشین مدیرعامل بنیاد برکت گفت: به طور جدی وارد عملیاتی کردن چند طرح زودبازده شدیم که یکی از آن‌ها تولید تخم‌ مرغ رسمی با ظرفیت 300 هزار است در بحث فرش نیز آمادگی داریم که در راور کار کنیم و در این زمینه با آستان قدس صحبت کردیم تا این موضوع را به عنوان مزیت خوب شهرستان دنبال کنیم و در بحث فروش هم نگرانی وجود ندارد.
جعفری تأکید کرد: در صدد هستیم، بوم‌گردی و گردشگری هم در راور با توجه به امکانات و زیرساخت‌های نسبی که وجود دارد و اینکه این شهرستان در کریدور شریانی و ترانزیتی واقع شده است، فعالیت‌های خوب اشتغالی در این زمینه داشته باشیم، ما به دنبال توسعه پایدار هستیم که الزامات ویژه خود را دارد و یکی از آن‌ها مشارکت و حضور جدی مردم است.
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: