کد خبر: 3663519
تاریخ انتشار: ۲۳ آبان ۱۳۹۶ - ۱۸:۱۴
گروه فرهنگی: چهارمین دوره مسابقات نقاشی «شور حسینی» در زرندیه با تقدیر از صاحبان آثار برتر به کار خود پایان داد.
به گزارش خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) از استان مرکزی، مراسم اختتامیه چهارمین دوره مسابقات نقاشی «شور حسینی» شهرستان زرندیه به مناسبت هفته کتاب در مسجد فاطمه زهرا(س) شهر مامونیه برگزار شد.
احمد جوانمرد، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان زرندیه در این باره گفت: دبیرخانه چهارمین دوره مسابقات نقاشی شور حسینی با هدف حفظ و اعتلای فرهنگ عاشورا و ایجاد شور و شعور حسینی در میان کودکان و نوجوانان از ابتدای مهرماه سال جاری با برگزاری جلسات بدوی کار خود را آغاز کرد و پس از هماهنگی‌های لازم مسابقات در طول یک روز و به صورت متمرکز در چهار مدرسه شهرستان برگزار شد.
وی ادامه داد: یک‌هزار نقاشی با موضوع خاص حضرت علی اکبر(ع) توسط دانش آموزان به دبیرخانه ارسال و در نهایت با رأی هیئت داوران 24 نقاشی بعنوان آثار برتر انتخاب شد.
جوانمرد افزود: این مسابقات به همت ادارات فرهنگ و ارشاد اسلامی، آموزش وپرورش، سپاه ناحیه، کانون فرهنگی هنری مالک اشتر مامونیه، پایگاه مقاومت حضرت رسول مسجد فاطمه زهرا(س) برگزار و خوشبختانه با استقبال بسیار خوبی از جانب دانش‌آموزان، فرهنگیان و مسئولین شهرستان مواجه شد.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی زرندیه افزود: در مراسم اختتامیه با اهداء لوح، تندیس و جوائز از صاحبان آثار برتر تقدیر شد همچنین در این مراسم طبق نظر هیئت داوران از مدرسه آیت الله اشعری آسیابک به عنوان مدرسه برتر جشنواره تقدیر بعمل آمد.

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: