کد خبر: 3679139
تاریخ انتشار: ۱۴ دی ۱۳۹۶ - ۱۵:۱۳
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گیلان خبر داد:
گروه اجتماعی: حجت الاسلام اشجری از برگزاری تظاهرات محکومیت توطئه‌های سران استکبار و هنجارشکنی برخی عناصر فریب‌خورده در سراسر استان خبر داد و گفت: این مراسم در سراسر گیلان صبح یکشنبه، 17 دی برگزار خواهد شد.

به گزارش خبرگزاری بین المللی قرآن(ایکنا) از گیلان، حجت‌الاسلام والمسلمین مجتبی اشجری، رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان گیلان امروز، 14 دی در نشست هماهنگی برگزاری تظاهرات محکومیت توطئه های سران استکبار و هنجارشکنی برخی عناصر فریب خورده که در سالن اجتماعات این شورا در رشت برگزار شد، ضمن تقدیر و تشکر از حضور باشکوه مردم در مراسم بزرگداشت یوم‌الله نهم دی، گفت: مردم همیشه در صحنه گیلان حماسه‌ای دیگر آفریدند و یک بار دیگر غیرت دینی و وحدت ملی خود را به نمایش گذاشتند.

وی با بیان اینکه شاهد برگزاری باشکوه مراسم شاخص بزرگداشت یوم‌الله نهم دی در بیش از 45 نقطه استان بودیم، افزود: جمعیت حاضر در این مراسم نسبت به سال گذشته افزایش چشمگیری داشت و از همه کسانی که زمینه حضور پرشور مردم را در صحنه فراهم آوردند قدردانی می‌شود.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گیلان، با اشاره به برخی تحرکات ناهنجار و شعارهای ساختارشکنانه عده‌ای در خیابان‌ها، تصریح کرد: فتنه‌های جدیدی که در حال شکل‌گیری هستند قطعا با آگاهی و بصیرت مردم ایران اسلامی خاموش خواهند شد.

حجت‌الاسلام والمسلمین اشجری، با اشاره به دشمنی دیرینه و ریشه‌دار استکبار جهانی با انقلاب اسلامی، اظهار کرد: دشمن هرگز دست از دشمنی خود بر نخواهد داشت و برای مقابله با افزایش دشمنی‌ها در سال‌های اخیر، لازم است بر آگاهی و بصیرت مردم افزوده شود.

وی با اشاره به فراز و فرودهای انقلاب اسلامی در عمر پرگهر چهل‌ ساله آن، گفت: مردم خداجو و همیشه در صحنه ایران گوش به فرمان رهبر و مقتدای خود بوده و هرگز انقلاب اسلامی را در مخاطرات و پیچ‌ و تاب‌ها تنها نگذاشته و نخواهند گذاشت.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گیلان، با اشاره به پیش‌بینی رهبر معظم انقلاب اسلامی مبنی بر استمرار فتنه به شکل‌های متفاوت، تصریح کرد: فتنه‌ها ادامه خواهند داشت و در شکل‌ها و ماهیت‌های متفاوت ظاهر خواهند شد.

وی با تبین ابعاد فتنه جدید، عنوان کرد: آگاهی، هوشیاری، بصیرت و حضور پررنگ مردم در صحنه، پادزهر فتنه‌ها خواهد بود.

حجت‌الاسلام والمسلمین اشجری، با اشاره به مشکلات اقتصادی و معیشتی مردم، بیان کرد: بیکاری، رکود و گرانی آحاد جامعه را آزرده و سبب برخی نارضایتی‌ها شده است.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گیلان، با تاکید به لزوم اتخاذ سیاست‌های صحیح اقتصادی برای بهبود معیشت مردم، ادامه داد: اگر اقتصاد کشور به درستی مدیریت نشود جامعه با چالش‌های جدی روبرو خواهد بود.

وی با بیان اینکه پیگیری مطالبات مردمی در قالب نقد منصفانه و اجتماعات قانونی مفید خواهد بود، گفت: عده‌ای با تجمعات هنجارشکنانه روزهای اخیر موجبات خوشحالی دشمنان نظام را فراهم آورده‌اند.

حجت‌الاسلام والمسلمین اشجری، با بیان اینکه اعلام مطالبات به حق مردم با دخالت دشمنان نظام به ناهنجاری و اختشاش تبدیل شده است، افزود: فتنه‌گران پاسخ محکمی به ‌واسطه آسیب رساندن به مساجد، پایگاه‌های بسیج، بانک‌ها، مغازه‌ها و اماکن مسکونی از سوی ملت مسلمان ایران خواهند شنید.

وی ضمن محکومیت اغتشاشات اخیر و لزوم برخورد قاطع با آشوبگران، تصریح کرد: دولت به وعده‌های ایام انتخابات پایبند باشد و زمینه‌های رفاه مردم را فراهم آورد.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گیلان، با بیان اینکه برخی اخبار مبنی بر گرانی و افزایش قیمت‌ها سبب نگرانی مردم شده است، تصریح کرد: آمارهای اعلام شده با حقیقت زندگی مردم فاصله دارد و مشکلات اقتصادی و معیشتی مردم مسلمان و متعهد کشورمان را رنجیده کرده است.

وی با بیان اینکه اغتشاشگران با هدایت استکبار جهانی اصل نظام را نشانه گرفته‌اند، گفت: مدیران و مسئولان نباید تنها نظاره‌گر اتفاقات اخیر باشند و باید به مطالبات مردم پاسخ منطقی دهند.

حجت الاسلام اشجری، موضوع فتنه‌گران را فراتر از اصولگرایی و اصلاح‌طلبی دانست و افزود: جای خالی مدیران اجرایی استان در کنار نیروهای ارزشی و انقلابی برای مقابله با فتنه‌گران به وضوح مشهود می‌باشد.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گیلان، با بیان اینکه فاصله بین مدیران، مسئولان و نمایندگان مجلس با مردم باید کمتر شود، گفت: مسئولان پاسخگوی مطالبات مردم باشند و برای رفع مشکلات آنان عملا گام بردارند.

وی با تاکید بر لزوم افزایش روشنگری و تبین فتنه جدید، ادامه داد: همچنان که حماسه یوم‌الله 9 دی، آتش فتنه سال 88 را خاموش کرد، فتنه اخیر نیز به فضل خداوند و با حضور پرشور مردم انقلابی و همیشه در صحنه خنثی خواهد شد.

حجت‌الاسلام والمسلمین اشجری، با محکومیت تعرض به مقدسات و تخریب بیت‌المال و ایجاد ناامنی همراه با شعارهای هنجارشکنانه و بی‌حرمتی به خون پاک شهدا، خاطرنشان کرد: مردم برای پاسداری از انقلاب اسلامی و دفاع از خون پاک شهدا تا آخرین نفس و تا آخرین قدم همراه خواهند بود.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گیلان، از برگزاری تظاهرات محکومیت توطئه‌های سران استکبار و هنجارشکنی برخی عناصر فریب‌خورده در سراسر استان خبر داد و گفت: این مراسم در سراسر گیلان صبح روز یکشنبه، 17 دی و در مرکز استان راس ساعت 9 صبح از مبادی سه گانه سپاه پاسداران، میدان پاسداران، میدان فرهنگ، خیابان امام خمینی(ره) و میدان شهدای ذهاب، ورزشگاه شهید عضدی، خیابان نامجو، چهارراه قدس، خیابان امام خمینی(ره) و میدان شهدای ذهاب و میدان شهید انصاری، خیابان تختی، خیابان شریعتی و میدان شهدای ذهاب برگزار خواهد شد.

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: