کد خبر: 3679661
تاریخ انتشار: ۱۷ دی ۱۳۹۶ - ۰۶:۳۲
گروه سياست و اقتصاد: رئيس دانشگاه فرهنگيان استان کرمان گفت: نمايشگاه عکس با موضوع آيت‌الله هاشمي‌رفسنجاني با همکاري دانشگاه آزاد اسلامي در دانشگاه فرهنگيان داير شده است.

 

به گزارش خبرگزاري بين‌المللي قرآن(ايکنا) از کرمان، حجت‌الاسلام عباس توان، رئيس دانشگاه فرهنگيان استان کرمان دیروز شنبه، 16 دی در مراسم گراميداشت نخستين سالگرد ارتحال آيت‌الله هاشمي‌رفسنجاني در کرمان گفت: آيت‌الله هاشمي‌رفسنجاني به عنوان يک مبارز و مجاهد بزرگ در راه پيروزي انقلاب اسلامي نقش مهمي را در کنار حضرت امام داشت و با مال و جان در راه انقلاب اسلامي کوشيد.
وي افزود: آيت‌الله هاشمي‌رفسنجاني يار ديرين امام و رهبري و مديري مدبر بود و براي آباد کردن کشور بعد از خرابي‌هاي جنگ هشت ساله تلاش کرد و همه ما آيت‌الله را به عنوان سياست‌مداري بزرگ مي‌شناسيم و همه اينها در ذهن ما هست، اما شخصيت وي ابعاد ناشناخته‌اي دارد.
رئيس دانشگاه فرهنگيان استان کرمان بيان کرد: در جلسه‌اي با استاندار کرمان درخواست کرديم به‌عنوان دانشگاه فرهنگيان به جنبه‌‌هاي ناشناخته شخصيت آيت‌الله هاشمي‌رفسنجاني بپردازيم و استاندار کرمان هم از اين موضوع پشتيباني و حمايت کرد.
توان يادآور شد: تيمي در گروه علوم تربيتي دانشگاه فرهنگيان تشکيل شد و روي آراي تربيتي آيت‌الله هاشمي‌رفسنجاني و آثار وي کار کرد که حاصل آن کتابي با عنوان «چيستي و چرايي تربيت در انديشه آيت‌الله هاشمي‌رفسنجاني» است و امروز اين کتاب رونمايي مي‌شود.
وي اظهارکرد: فعاليت‌هاي علمي براي آيين گراميداشت نخستين سالگرد ارتحال آيت‌الله هاشمي‌رفسنجاني انجام شد که از آن جمله بارگذاري سايت آيت‌الله هاشمي‌رفسنجاني است و دانشگاهيان مي‌توانند از اين سايت استفاده کنند.
رئيس دانشگاه فرهنگيان استان کرمان تأکيد کرد: نمايشگاه عکس با موضوع آيت‌الله هاشمي‌رفسنجاني با همکاري دانشگاه آزاد اسلامي در دانشگاه فرهنگيان داير شده است.

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: