کد خبر: 3679985
تاریخ انتشار: ۱۷ دی ۱۳۹۶ - ۲۰:۴۶
امام جمعه آستارا:
گروه اجتماعی: حجت الاسلام حافظ نیا با بیان اینکه ندیدن خدمات انقلاب و بی توجهی به عمران و آبادانی کشور بی انصافی است، ادامه داد: ملت ما به این باور رسیده اند که به دنبال بیرق و پرچم کفر نروند و در مقابل ظلم بایستند.

به گزارش خبرگزاری بین المللی قرآن(ایکنا) از گیلان، حجت الاسلام والمسلمین کاظم حافظ نیا، امام جمعه آستارا امروز، 17 دی در جمع صدها نفری راهپیمایان شهرستان مرزی بندرآستارا علیه آشوبگران و اغتشاشگران، اظهار کرد: انقلاب شکوهمند اسلامی در مقابل استکبار ایستاده و عزت و عظمت ما را در جهان حفظ کرده است.

وی با بیان اینکه ندیدن خدمات انقلاب و بی توجهی به عمران و آبادانی کشور بی انصافی است، ادامه داد: ملت ما به این باور رسیده اند که به دنبال بیرق و پرچم کفر نروند و در مقابل ظلم بایستند.

حجت الاسلام حافظ نیا با اعلام انزجار از افرادی که در داخل کشور مزدور اجانب و مستکبران هستند، تصریح کرد: آنها ببینند که با دستان ملت آگاه و با بصیرت ایران به چه فلاکتی رسیده اند.

این کارشناس دینی با اشاره به اینکه امروز همه دغدغه آمریکا ایران است، خاطرنشان کرد: ما در مقابل زورگویان و زیاده خواهان ایستاده ایم و تا آخرین نفس هم خواهیم ایستاد.

امام جمعه آستارا در بخش دیگری از سخنان خود با بیان اینکه یک عده مزدور داخلی، راهپیمایی و تجمع به حق برخی از اقشار جامعه در اعتراض به وضعیت بد اقتصادی را به حاشیه کشاندند، تصریح کرد: آنها خیال می کنند مردم از این حرکت های کودکانه واهمه دارند و باید بدانند که همین مردم آنها را به زباله دان می اندازند.

وی با اشاره به اینکه کشورمان در طول تاریخ چهار دهه انقلاب فتنه هایی را در سال های اولیه و سال های 1378 و 1388 تجربه کرده اند، گفت: آنهایی که آشوب می کنند و پرچم کشورمان را به آتش می کشند، ایرانی و مسلمان نیستند.

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: