کد خبر: 3679986
تاریخ انتشار: ۱۷ دی ۱۳۹۶ - ۲۰:۵۴
فرماندار آستارا:
گروه اجتماعی: رنجکش با بیان اینکه انقلاب اسلامی و دستاوردهای آن حاصل تلاش، ایثار و فداکاری اقشار مختلف مردم است، گفت: مردم می بایست در صحنه بزرگداشت انقلاب خود نقش محوری داشته باشند.

به گزارش خبرگزاری بین المللی قرآن(ایکنا) از گیلان، یونس رنجکش، فرماندار شهرستان آستارا امروز، 17 دی در نشست ستاد بزرگداشت دهه فجر این شهرستان، اظهار کرد: برای تبیین دستاوردهای انقلاب اسلامی در دهه فجر می‌بایست از خلاقیت و ایده های جدید استفاده شود.

وی تصریح کرد: باید بتوانیم با بهره مندی از ظرفیت های مردمی و مشارکت نیروهای خوش فکر و صاحب نظر و خلاق دستاوردها، اهداف و آرمان های انقلاب اسلامی را برای نسل جدید به خوبی ترسیم کنیم.

این مقام مسئول افزود: در سطوح مختلف مدیریتی شهرستان می‌بایست برنامه ریزی های جامع برای هرچه باشکوه تر برگزاری این دهه اقدام شود و محور اقدامات باید مردم و سپردن برنامه‌ها به آنان باشد.

وی با بیان اینکه انقلاب اسلامی و دستاوردهای آن حاصل تلاش، ایثار و فداکاری اقشار مختلف مردم است، گفت: مردم می بایست در صحنه بزرگداشت انقلاب خود نقش محوری داشته باشند و مسئولان مربوطه در شهرستان تمام تلاش خود را باید معطوف به جلب مشارکت و مردمی کردن جشن های انقلاب اسلامی کنند.

رنجکش ادامه داد: برای جلب مشارکت های مردمی در بخش های مختلف بیست کمیته از سوی ستاد بزرگداشت دهه فجر پیش بینی شده است که می‌توانند در هر چه باشکوه تر برگزار شدن آیین های این ایام از این ظرفیت‌ها به خوبی بهره مند شوند.

فرماندار استارا از دستگاه های اجرایی شهرستان خواست تا کلیه برنامه های خود را حداکثر تا پایان دی ماه به دبیرخانه ستاد بزرگداشت شهرستان ارسال تا برنامه‌ریزی‌ها نیز به خوبی انجام گیرد.

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: