کد خبر: 3679990
تاریخ انتشار: ۱۷ دی ۱۳۹۶ - ۲۱:۱۳
سرپرست فرماندار رودسر:
گروه اجتماعی: وارسته سبک زندگی ایرانی – اسلامی را یکی از محورهای مهم در امر ترویج فرهنگ انقلاب دانست و عنوان کرد: فرهنگ ایرانی مبتنی بر اصالت خانواده است.

به گزارش خبرگزاری بین المللی قرآن(ایکنا) از گیلان، علی وارسته، سرپرست فرماندار شهرستان رودسر امروز، 17 دی در شورای فرهنگ عمومی شهرستان، با بیان این مطلب که یکی از ظواهر فرهنگ عمومی ظاهر و جلوه انسان هاست، گفت: ظاهر هر فرد مبین فرهنگ اوست.

وی افزود: فرهنگ از نسلی به نسل دیگر منتقل می شود و پایداری فرهنگ هم مربوط به همین ویژگی آن است.

این مقام مسئول با بیان اینکه انقلاب ما یک انقلاب فرهنگی است، تصریح کرد: انقلاب شکوهمند اسلامی ایران، انقلابی فرهنگی بوده لذا با توجه به اینکه مقوله فرهنگ امری بسیار مهم می باشد، از این رو باید به رفاه و معیشت مردم هم توجه ویژه شود.

وارسته گفت: هویت و اصالت ما در حفظ ارزش ها و هنجارهای جامعه است و همه جوامع از ارزش ها و هنجارهای خاص خود برخوردارند و هیچگاه فرهنگ یک جامعه به صورت سلبی شکل و اصالت پیدا نمی کند.

وی سبک زندگی ایرانی – اسلامی را یکی از محورهای مهم در امر ترویج فرهنگ انقلاب دانست و عنوان کرد: فرهنگ ایرانی مبتنی بر اصالت خانواده است و مصونیت بخشیدن به نهاد خانواده در بسیاری از موارد می تواند اثرات مثبتی در جامعه داشته باشد.

سرپرست فرمانداری رودسر نقش خانواده را در جامعه بسیار مهم و تاثیرگذار دانست و خاطرنشان کرد: نهاد خانواده به عنوان اولین نهاد موجود در جامعه نقش بسیار موثری در سبک زندگی افراد ایفا می کند و باید به این نهاد به طور ویژه توجه شود.

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: