کد خبر: 3680008
تاریخ انتشار: ۱۸ دی ۱۳۹۶ - ۰۶:۴۰
ملايي:
گروه فرهنگي: فرماندار عنبرآباد گفت: در بحث فرهنگي و فعاليت‌هاي قرآني شهرستان نياز به مشورت، همکاري و همياري همه داريم، چرا که کاري که در قالب هنر و فرهنگ نشان داده شود، ماندگار خواهد بود.

به گزارش خبرگزاري بين المللي قرآن(ايکنا) از کرمان، نادر ملايي، فرماندار عنبرآباد دیروز یکشنبه، 17 دی در ديدار با هنرمندان و فعلان قرآني اين شهرستان گفت: ما داعيه‌دار تمدن و فرهنگي هستيم که از نظر قدمت تمدن بين‌النهرين را زير سوال برده است، اما آيا هنوز در بحث فرهنگ به آن جايگاه واقعي خود رسيده‌ايم.
وي افزود: هدف ما در فرمانداري عنبرآباد، توجه به فرهنگ و اقتصاد است، بايد اين عقب افتادگي که به خاطر سياست و سياست زدگي به وجود آمده را جبران شود.
ملايي گفت: در بحث فرهنگي و فعاليت‌هاي قرآني شهرستان نياز به مشورت، همکاري و همياري همه داريم، چرا که کاري که در قالب هنر و فرهنگ نشان داده شود، ماندگار خواهد بود.
فرماندار عنبرآباد اظهارکرد: در بحث گردشگري به دليل آب و هواي خوب بعضي مناطق شهرستان ظرفيت سرمايه‌گذاري را دارند و همه اينها مي‌طلبد که مردم ما فرهنگي اصيل و غني خود را به نمايش بگذارند.
ملايي عنوان کرد: مردم شهرستان جنوبي کرمان و عنبرآباد ما مردمي خونگرم و مهمان نواز هستند، بايد اين صميميت و مهر اين مردم را به خوبي نشان دهيم.
وي تصريح کرد: انتقاد بايد باشد، اما سازنده و وجداني انتقاد کنيم نه هدفمان تخريب باشد که نتيجه‌اي غير از عقب افتادگي در توسعه و فرهنگ نخواهد داشت.
فرماندار عنبرآباد يادآور شد: کارهاي بسياري در شهرستان عنبرآباد انجام شده، اما جاي کار بيشتري نيز وجود دارد و مطمئن باشيد فرماندار هم در کنار شورا و شهردار براي آباداني خواهد بود.
منبع: فرماندار عنبرآباد

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: