کد خبر: 3680331
تاریخ انتشار: ۱۸ دی ۱۳۹۶ - ۲۱:۲۶
فرماندار املش:
گروه اجتماعی: محمودی دهه فجر را تجلی صبر، استقامت و پشتکار مردم همیشه در صحنه ایران دانست و تصریح کرد: اگر امروز عزت و اقتدار داریم، مرهون خون شهدا و پیروزی مردم و انقلاب در سال 57 است.

به گزارش خبرگزاری بین المللی قرآن(ایکنا) از گیلان، یونس محمودی، فرماندار شهرستان املش امروز، 18 دی در جلسه ستاد دهه فجر شهرستان، با گرامیداشت ایام الله دهه فجر انقلاب اسلامی، گفت: اکنون در آستانه سی ونهمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران قرار داریم و امیدواریم که بتوانیم برنامه های در خور و شایسته ای برای نسل جوان و مردم عزیز این دیار داشته باشیم.

وی افزود: برنامه های دهه فجر با مشارکت گسترده مردم در تمامی مناطق انجام گیرد که مورد تاکید است.

این مقام مسئول با بیان اینکه امسال باید برنامه کاری کمیته ها، برنامه های تبیینی دستاوردهای انقلاب اسلامی طی این 39 سال باشد، گفت: ملت ایران عزتش در استقلال آزادی و جمهوری اسلامی است که این همه مرهون فداکاری و جانفشانی شهدای سرافراز و امام راحل و پیشکسوتانی است که در انقلاب و جهاد و شهادت زحمت کشیدند.

محمودی ادامه داد: دهه فجر فرصت مناسبی است تا اهداف و ارزش‌های انقلاب برای نسل امروز به درستی تبیین شود و آنان با این اهداف به درستی مانوس گردند.

رئیس ستاد بزرگداشت دهه فجر شهرستان املش، دهه فجر را تجلی صبر، استقامت و پشتکار مردم همیشه در صحنه ایران دانست و تصریح کرد: اگر امروز عزت و اقتدار داریم و نظام جمهوری اسلامی ایران در منطقه حرف اول را می زند، مرهون خون شهدا و پیروزی مردم و انقلاب در سال 57 است.

وی پیروزی انقلاب اسلامی را نتیجه حضور گسترده مردم ولایتمدار و رهبری داهیانه بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی(ره) برشمرد و اظهار کرد: امروز نیز به برکت وجود مقام عظمای ولایت و رهبری هوشمندانه ایشان و به پشتوانه ایستادگی ملت غیور و دلیر ایران، نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران با قدرت و اقتدار در حال حرکت به سوی تعالی و پیشرفت است و این مهم قابل انکار نیست.

فرماندار املش از تشکیل 14 کمیته این ستاد در سطح شهرستان خبر داد و اضافه کرد: شرح وظایف به هر یک از کمیته ها ابلاغ خواهد شد و با برنامه ریزی های صورت گرفته امسال بهترین برنامه ها را در شهرستان خواهیم داشت.

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: