کد خبر: 3680352
تاریخ انتشار: ۱۹ دی ۱۳۹۶ - ۰۷:۰۰
شيهکي:
گروه سیاست و اقتصاد: امام جمعه اهل سنت نگين کوير فهرج گفت: عشاير و اهل سنت همواره در صحنه انقلاب بوده و در کنار رهبر انقلاب اسلامي نيز ايستاده‌‌اند، هر جا که نياز به حضور داشتند، اهل سنت در خط مقدم بوده است.

به گزارش خبرگزاري بين‌المللي قرآن(ايکنا) از کرمان، مولوي عبدالله شيهکي، امام جمعه اهل سنت نگين کوير فهرج دیروز دوشنبه، 18 دی در ديدار سران طوايف، معتمدان و ريش‌سفيدان عشاير شيعه و سني استان با امام جمعه در دفتر نمايندگي ولي‌ فقيه با اشاره به مشکلات عديده مردم شهرستان فهرج گفت: بعد از پيروزي جبهه مقاومت بر داعش، رهبر معظم انقلاب نسبت به ورود دشمن از جبهه‌هاي ديگر هشدار داده‌ بودند که اخيراً نمونه‌اي از آن را در شلوغي‌هاي چند شهر ايران ديديم.
وي بيان کرد: مسئولان بايد صداي انتقاد مردم از وضعيت اقتصادي را بشنوند و در راستاي رفع آن‌ها تلاش کنند، اما حضور در خيابان، تخريب اموال عمومي و توهين به مقدسات ناپسند بوده و محکوم است.
شيهکي افزود: فقر در اين شهرستان در درجه بسيار بالايي وجود دارد در روستا‌ها هزينه‌هاي زندگي بالا رفته و مردم در فقر مطلق زندگي مي‌کنند و در مشکلات زيادي فرو رفته‌اند، اما بايد مطالبات را از راه قانوني پي بگيرند.
امام جمعه اهل سنت نگين کوير فهرج عنوان کرد: ما در جمهوري اسلامي زندگي کرده و بر قانون آن هم پايبند هستيم، نه افراط را قبول داريم و نه تفريط را مي‌پذيريم، اما تبعيض‌هايي وجود دارد که بايد برطرف شوند، آمار بيکاري در ميان جوانان فهرج بسيار بالا است.
شيهکي تأکيد کرد: عشاير و اهل سنت همواره در صحنه انقلاب بوده و در کنار رهبر انقلاب اسلامي نيز ايستاده‌‌اند، هر جا که نياز به حضور داشتند، اهل سنت در خط مقدم بوده است.

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: