کد خبر: 3680905
تاریخ انتشار: ۲۰ دی ۱۳۹۶ - ۱۴:۰۸
گروه اجتماعی: حجت‌الاسلام مهدی مظاهری از روحانیون و پیشکسوتان قرآنی کشور در بیمارستان بستری شده است.

به گزارش خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) از اصفهان، حجت‌الاسلام مهدی مظاهری از روحانیون و پیشکسوتان قرآنی کشور و موسس دارالقران کریم و دانشگاه معارف قرآن اصفهان در بیمارستان بستری شده است.
فرزند حجت‌الاسلام مهدی مظاهری درباره وضعیت فعلی پدر خود به خبرنگار ایکنا گفت: پدرم یک هفته متوالی هست که به دلیل خونریزی مجاری ادرار در بیمارستان میلاد اصفهان بستری شده است.
حسین مظاهری افزود: در حال حاضر پدرم در بخش Icuبیمارستان تحت مراقبت تیم پزشکی قرار دارد.
وی بیان کرد: پزشکان حال پدرم را وخیم و نگران کننده دانسته‌اند، در حال حاضر نیز مشکات وی تشدید شده است و وضعیت نابسامانی دارد.
حجت الاسلام و المسلمین مظاهری در سال 1310 در اصفهان متولد و از سال 1320 در حوزه علمیه مشغول به تحصیل شد و در سال 1389 از وی به عنوان چهره ماندگار تبلیغ استان اصفهان تجلیل شد .
برگزاری دعای ابوحمزه ثمالی در طول بیش از 60 سال ، تأسیس دانشگاه قرآن و معارف اسلامی، تأسیس ستاد اقامه نماز استان اصفهان، رییس و مؤسس دارالقرآن الکریم استان اصفهان، تلاش برای تأسیس انجمن خیریه مددکاری امام زمان(عج) و موسسه خیریه ابابصیر اصفهان، فعالیتهای گوناگون در زمینه نشر و ترویج معارف دینی و مبارزه با رژیم طاغوت و تحمل زندان برای پیروزی انقلاب اسلامی از جمله فعالیت های این چهره ماندگار تبلیغ به شمار می رود.

 

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: