کد خبر: 3680939
تاریخ انتشار: ۲۰ دی ۱۳۹۶ - ۱۵:۰۱
گروه اجتماعی: شهردار تبریز گفت: رسالت اصلی حوزه فرهنگی و اجتماعی شهرداری ارتقای فرهنگ شهروندی، توجه به سلامت اجتماعی، ایجاد نشاط و امید به زندگی برای شهروندان و احیای فرهنگ و فلکلور ویژه تبریز است.

به گزارش خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) از آذربایجان‌شرقی، ایرج شهین باهر، شهردار تبریز، امروز در مراسم تجلیل از مدیران فرهنگی شهرداری تبریز، گفت: رسالت اصلی حوزه فرهنگی و اجتماعی شهرداری ارتقای فرهنگ شهروندی، توجه به سلامت اجتماعی، ایجاد نشاط و امید به زندگی برای شهروندان و احیای فرهنگ و فلکلور ویژه تبریز است.

وی، ضمن تشکر از معاونت فرهنگی شهرداری تبریز در کسب عنوان برتر غتی سازی اوقات فراغت در بین 29 دستگاه متولی استان، با اشاره به نقش مهم شهرداری در حوزه‌های فرهنگی و اجتماعی خاطرنشان کرد: تاثیرگذاری فعالیت‌های فرهنگی و اجتماعی شهرداری در حوزه‌های فرهنگی و اجتماعی برای شهروندان مشهود و بارز است.

شهین باهر، با اشاره به ماندگاری فعالیت‌های فرهنگی و تاثیرگذاری چشمگیر آن در جوامع اظهار کرد: وسعت تاثیرگذاری فعالیت‌های حوزه های فرهنگی از فعالیت‌های فیزیکی بوده و می‌تواند نتایج موثری را به ثمر برساند.

شهردار تبریز در بخش دیگری از سخنان خود، جلب و كسب رضايتمندي عمومي در قبال عملكرد شهرداری تبریز را در گرو خدمات‌رساني مطلوب و صحيح به شهروندان دانست و افزود: خدمات فرهنگی واجتماعی شهرداري بدون توجه به اصل رضايتمندي مردم امكان توفيق و ماندگاري ندارند و مديران فرهنگی  شهرداري بايد تمامي اقدامات و كارهاي خود را در راستاي تلاش براي جلب رضايت مردم قرار دهند.

شهردارتبریز افزود: حوزه فرهنگی یکی از مقولاتی است که همواره نیاز به پرداخت دارد و علی رغم فعالیت‌های صورت گرفته اما همچنان جامعه ما نیازمند توسعه موضوعات کاربردی مقولات فرهنگی است.

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: