کد خبر: 3681186
تاریخ انتشار: ۲۲ دی ۱۳۹۶ - ۱۱:۳۷
گروه اجتماعی: نماینده ولی‌فقیه در آذربایجان‌شرقی گفت: خیرین سلامت، با افزایش ظرفیت‌های بهداشتی و درمانی جامعه نیت‌های خیر مردمی را در راستای ارتقاء خدمات پزشکی جهت می‌دهند.

به گزارش خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) از آذربایجان‌شرقی، حجت‌الاسلام والمسلمین سید محمدعلی آل هاشم، نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه تبریز، روز پنجشنبه 21 دیماه در دیدار اعضای مجمع خیرین کشور و استان با بیان اینکه طی چند ماه اخیر بازدید های سرزده از مراکز درمانی و بیمارستان‌های سطح تبریز داشته ام، گفت: در حال حاضر مردم از کمبود بیمارستان در مضیقه هستند که با جهت دهی نیت‌های خیر در قالب فعالیت مردمی خیرین سلامت می‌توان، خدمات بهداشتی و درمانی را در سطح جامعه بهبود بخشید.

وی، افزود: به همت خیران سلامت، بخش‌های مختلف از بیمارستان‌های دولتی از نظر ساختمان و تجهیزات پزشکی پیشترفته و لازم تجهیز و راه اندازی شده است که این امر در بهبود خدمات پزشکی گام بسیار موثر است.

وی با بیان اینکه مجمع خیرین سلامت یکی از فعال‌ترین تشکل‌های مردمی است تصریح کرد: این مجمع منشأ خدمات زیادی است که با صرف هزینه های کلان سلامت عمومی را ارتقاء می دهند.

نماینده ولی فقیه در آذربایجان‌شرقی با تأکید بر اولویت مسئله‌ سلامت، بهداشت و درمان بر بسیاری از مسائل دیگر کشور گفت: مسئولان و دلسوزان باید به نحوی برنامه‌ریزی کرده و مسائل را در عرصه‌ی اجرایی دنبال کنند که خیال مردم از مسئله‌ی درمان آسوده شود.

حجت‌الاسلام آل هاشم در بخش پایانی سخنان خود، بزرگ‌ترین مشوق برای خیرین را، به ثمر نشستن و بروز آثار عینی کارهای خیرعنوان کرد و گفت: این فعالیت‌های خیرخواهانه، رضای خداوند متعال را نیز به دنبال خواهد داشت.

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: