کد خبر: 3681290
تاریخ انتشار: ۲۲ دی ۱۳۹۶ - ۲۱:۳۴
کانون خبرنگاران نبأ: موسسه هنر و ادبیات هلال همزمان با فرارسیدن ایام فاطمیه(س) بسته فرهنگی محصولات ویژه فاطمیه را ارائه کرد.

به گزارش خبرگزاری ایکنا، نبأ، بسته فرهنگی موسسه هنر و ادبیات هلال شامل محتوای چاپی و الکترونیکی است در قالب کتاب چاپی و الکترونیکی، لوح فشرده و پادکست های صوتی در دسترس علاقه مندان به معارف اهل بیت(علیهم السلام)قرار می گیرد.
مجلدات عهد عقیق سروده دکتر محمد سعید میرزایی و مجلدات صدف نبوت سروده استاد غلامرضا سازگار به همراه لوح فشرده آموزش نغمات، محتوای چاپی این بسته فرهنگی را تشکیل می دهند و لوح فشرده آلبوم صوتی همصدا باجبرئیل (۲) مبتنی بر سیره و سیمای حضرت زهرا(سلام الله علیها) به همراه آلبوم فاطمیه از مجموعه شعر آوا و مجموعه برنامه های رادیو اینترنتی هلال نیز محتوای الکترونیکی این بسته را شامل می شوند، البته شایان ذکر است که مجموعه ای از اشعار، نوحه ها و سرودهای مناسبت فاطمیه نیز در فضای مجازی و به صورت رایگان در دسترس علاقه مندان قرار خواهد گرفت.
علاقه مندان به تهیه بسته فرهنگی محصولات ویژه فاطمیه موسسه هنر و ادبیات هلال می توانند با شماره ۸۸۹۳۲۷۶۷-۰۲۱ تماس حاصل کنند.

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: