کد خبر: 3681298
تاریخ انتشار: ۲۳ دی ۱۳۹۶ - ۰۵:۰۸
صدفی:
گروه سیاست و اقتصاد: رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کرمان گفت: ملت ایران با اتکا به سلاح ایمان و در پرتو رهبری‌های پیامبرگونه امام خمینی(ره) انقلاب کردند.

به گزارش خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) از کرمان، مهدی صدفی، رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کرمان روز پنجشنبه، 21 دی در در همایش استانی مسئولان شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی و ستادهای دهه فجر کرمان با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای انقلاب اسلامی گفت: دهه فجر ایامی است که ما شاهد ایثارگری و از خودگذشتگی ملت غیور ایران در برابر رژیم ستم‌شاهی بودیم، ملتی که با اتکا به سلاح ایمان و در پرتو رهبری‌های پیامبرگونه امام خمینی(ره) انقلاب کردند.
وی افزود: به فرموده رهبر معظم انقلاب اسلامی روز نخست ایام‌الله دهه فجر به عنوان آغاز و تولد امامت و ولایت در کشور اسلامی بود و از روز ورود امام راحل به ایران و تشکیل دولت اسلامی، امام امت اسلامی شدند.
صدفی بیان کرد: ایام‌الله دهه فجر با ورود پر خیر و برکت امام خمینی(ره) به میهن اسلامی آغاز می‌شود و پایان بخش آن روز پیروزی خون بر شمشیری یعنی ۲۲ بهمن است.
وی تأکید کرد: امیدواریم در فرصت پیش رو بتوانیم در جهت تکریم و تجلیل شهدای گرانقدر و امام راحل و تبیین برکات و دستاوردهای انقلاب اسلامی حرکت کرده و برنامه داشته باشیم.

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: