کد خبر: 3681299
تاریخ انتشار: ۲۳ دی ۱۳۹۶ - ۰۵:۱۱
جلالی:
گروه اجتماعی: مدیرکل تبلیغات اسلامی استان کرمان گفت: در سطح استان کرمان 2 هزار 850 هیأت مذهبی فعال داریم که حدود یک‌سوم این هیأت‌ها علاوه بر مراسم مذهبی برنامه‌های فرهنگی و قرآنی برگزار می‌کنند.

به گزارش خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) از کرمان، نخستین همایش هیأت‌های مذهبی شهرستان عنبرآباد در همایش استانی مسئولان شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی و ستادهای دهه فجر کرمان با حضور مدیرکل تبلیغات اسلامی استان کرمان با هدف کاهش آسیب‌های اجتماعی در سالن پیامبر اعظم عنبرآباد برگزار شد.
حجت‌الاسلام علی جلالی، مدیرکل تبلیغات اسلامی استان کرمان در حاشیه این همایش گفت: در راستای تحقق بخشیدن به فرمایشات و منویات مقام معظم رهبری در ارتباط با کاهش آسیب‌های اجتماعی این همایش برگزار شد و از آنجایی که یکی از ظرفیت‌های خیلی مهم برای ما هیأت‌های مذهبی هستند در طول سال معمولا همایش‌هایی را داریم.
وی با بیان اینکه این همایش در راستای آشنایی با آسیب‌های امروز به ویژه فتنه‌های اخیر برگزار شد، بیان کرد: در سطح استان کرمان 2 هزار 850 هیأت مذهبی فعال داریم که حدود یک‌سوم این هیأت‌ها علاوه بر مراسمات مذهبی برنامه‌های فرهنگی و قرآنی برگزار می‌کنند.
منبع: سازمان تبلیغات اسلامی استان کرمان

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: