کد خبر: 3681527
تاریخ انتشار: ۲۳ دی ۱۳۹۶ - ۱۴:۱۲
حسین‌زاده خبر داد:
گروه فرهنگی: سرپرست معاونت فرهنگی و رسانه‌ای اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان‌شرقی از برگزاری جشنواره بین المللی فیلم فجر همزمان با تهران در تبریز خبر داد.

به گزارش خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) از آذربایجان‌شرقی، وحید حسین زاده، سرپرست معاونت فرهنگی و رسانه‌ای اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان‌شرقی، امروز در نخستین نشست هم‌اندیشی کمیته فرهنگی و هنری ستاد بزرگداشت دهه فجر در تبریز از برگزاری جشنواره بین المللی فیلم فجر همزمان با تهران در تبریز خبر داد.

وی، با اشاره به اهمیت برگزاری هر چه باشکوه‌تر برنامه‌های ایام الله فجر اظهار کرد: برنامه‌های این ایام در انتقال ارزش‌های انقلاب اسلامی به نسل‌های بعد از انقلاب نقش مهمی دارد.

وی با اشاره به عناوین روزهای دهه فجر انقلاب اسلامی سال١٣٩٦ خاطر نشان کرد: ایام الله دهه مبارکه  فجر امسال با شعار «سربلندی ملت ایران در پرتو جمهوری اسلامی، اقتدار همه جانبه و اقتصاد مقاومتی»" گرامی داشته می‌شود.

حسین زاده با اعلام اینکه در ایام الله دهه فجر ویژه برنامه‌های مختلفی از سوی انجمن‌ها و موسسات فرهنگی و هنری، خانه مطبوعات و دیگر مراکز فرهنگی و هنری عضو کمیته فرهنگی و هنری پیشنهاد شده است، گفت: شاخص‌ترین برنامه اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی برای این مناسبت، برگزاری «جشنواره بین‌المللی فیلم فجر» همزمان با تهران است.

سرپرست معاونت فرهنگی و رسانه‌ای اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان‌شرقی، اظهار کرد: با توجه به ماهیت این کمیته، شایسته است که برنامه‌های پیشنهادی برای اجرا در این حوزه، تخصصی‌تر و با کیفیت بالاتری باشد.

وی، افزود: هدف کمیته فرهنگی و هنری، برجسته کردن جلوه‌های هنری و ایجاد شور و نشاط اجتماعی با استفاده از ظرفیت‌های هنرمندان است تا به این طریق گوشه‌هایی از برکات و دستاوردهای انقلاب اسلامی به نمایش گذاشته شود.

وی ضمن تاکید بر پرهیز از موازی‌کاری دستگاه‌های عضو این کمیته تصریح کرد: ما با تفکیک برنامه‌های پیشنهادی می‌توانیم از ظرفیت‌های تخصصی هر سازمان یا دستگاه اجرایی بهره برده و از هم‌پوشانی اجرای مراسم و برنامه‌های مرتبط جلوگیری کنیم.

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: