کد خبر: 3681551
تاریخ انتشار: ۲۳ دی ۱۳۹۶ - ۱۵:۰۵
گروه مسابقات: مرحله نهایی سومین دوره مسابقات سراسری قرآن و اذان کارکنان شرکت ملی صنایع پتروشیمی، روز پنجشنبه 21 دی ماه برگزار شد.

حجت‌الله طالبی، مسئول دارالقرآن شرکت ملی صنایع پتروشیمی در گفت‌وگو با خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) با بیان این مطلب گفت: پس از برگزاری مرحله مقدماتی در شرکت‌های تابعه شرکت ملی صنایع پتروشیمی، مرحله نهایی سومین مسابقات سراسری قرآن واذان کارکنان با حضور 135 نفراز برگزیدگان دوره‌های قبلی برپا شد.

وی به رشته‌های این مرحله از مسابقات به صورت جداگانه برای آقایان و بانوان اشاره کرد وافزود: مرحله نهایی سومین دوره مسابقات سراسری قرآن و اذان در 9 رشته ویژه آقایان به ترتیب قرائت تحقیق، ترتیل، اذان، حفظ 5 10، 20 جز و حفظ کل و مفاهیم قرآن‌(تفسیر سوره حجرات و لقمان) و برای بانوان نیز به غیر از اذان در همه رشته‌ها برگزار شد.

رقابت 135 نفر از کارکنان شرکت ملی صنایع پتروشیمی در مسابقات قرآن و اذان

مسئول دارالقرآن شرکت ملی صنایع پتروشیمی ادامه داد: بانوان در رشته‌های قرائت تحقیق، ترتیل و مفاهیم قرآن‌ کریم بیشترین حضور را داشتند که با یکدیگر به رقابت پرداختند.

طالبی با تاکید بر اینکه افتتاحیه این مسابقات با قرائت قرآن‌ توسط طه کبیری نفر اول دومین دوره مسابقات وزارت نفت آغاز شد، بیان کرد: مسابقات از ساعت 8 صبح شروع شد و تا 17 که برپایی مراسم اختتامه بود، ادامه پیدا کرد.  

رقابت 135 نفر از کارکنان شرکت ملی صنایع پتروشیمی در مسابقات قرآن و اذان

وی تصریح کرد: در مراسم افتتاحیه، حجت‌الاسلام والمسلمین سیدمهدی حائری‌زاده، رئیس شورای اقامه نماز و امر به معروف شرکت ملی صنایع پتروشیمی به تفسیر چند آیه از کلام الله پرداخت و همچنین درباره معیار، شاخص و ملاک‌های ارزنده قرآن‌ مطالبی را ارائه کرد. در ادامه دبیر شورای اقامه نماز و بسیج صنایع پتروشیمی، گزارشی از روند برگزاری مسابقه برای حاضران تشریح کرد.

طالبی در پایان خاطرنشان کرد: نفرات برگزیده هر رشته در این دوره از مسابقات به مسابقات سراسری وزارت نفت که در اردیبهشت سال 97 برپا می‌شود، راه خواهند یافت.

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: