کد خبر: 3686982
تاریخ انتشار: ۱۰ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۷:۱۰
طباطبایی خبر داد:
گروه سلامت: معاون مشارکت‌های مردمی مجمع خیرین سلامت از افتتاح 75 مرکز درمانی در سراسر کشور خبر داد.
به گزارش خبرگزاری بین‌المللی قرآن (ایکنا)، سیدمحمد طباطبایی، معاون مشارکت‌های مردمی مجمع خیرین سلامت؛ از افتتاح 75 مرکز درمانی در سراسر کشور در دهه فجر امسال خبر داد.
وی تصریح کرد: 75 مرکز درمانی اعم از بخش‌های بیمارستانی، مراکز جامع سلامت شهری و روستایی، پایگاه انتقال خون، مراکز فوریتهای پزشکی (اورژانس) شهری و جاده‌ای، اقامتگاه بیمار ( همراه سرا ، خانه پزشک و استراحتگاه کارکنان، خانه بهداشت و پایگاه سلامت روستایی می باشند که به مناسبت سی و نهمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در دهه فجر افتتاح و مورد بهره‌برداری قرار می‌گیرند.
طباطبایی افزود: علاوه بر این تعداد 20 مرکز درمانی ذکر شده که کلنگ احداث آن در همین دهه به زمین زده می‌شوند، تعداد 10 دستگاه تجهیزات پزشکی مانند رادیولوژی، سی تی اسکن، سنگ‌شکن تهیه و نصب شده در این دهه بهره‌برداری می‌شود.
معاون مشارکت‌های مردمی، روابط عمومی و اطلاع رسانی مجمع خیرین سلامت کشور بیان کرد: برنامه‌های فوق العاده فرهنگی، بهداشتی، حمایتی در سراسر کشور توسط خیرین عملیاتی و اجرایی می‌شود.
وی بیان کرد: توزیع بسته‌های بهداشتی، توزیع دستگاه تست قند خون و فشارسنج، توزیع سبد کالا، تأمین هزینه بیماران سرطانی و صعب العلاج نیازمند، کمک هزینه خدمات دندانپزشکی و بیماران دیالیزی و ویزیت رایگان بیماران از جمله دهه فجر خیرین سلامت می باشد.
طبطبایی یادآور شد: اجرای مسابقات فرهنگی، ورزشی، تجدید میثاق با امام و بیعت با رهبری ، بزرگداشت شهداء، جانبازان، برگزاری همایش تجلیل از خیرین و ملاقات با ائمه جمعه و مسئولین از دیگر برنامه های مجمع خیرین سلامت در این دهه رقم خواهد خورد.
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: