کد خبر: 3691360
تاریخ انتشار: ۲۴ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۵:۰۸
مدیر انتشارات بنیاد بین‌المللی نهج‌البلاغه، گفت: این بنیاد آمادگی دارد با استفاده از ظرفیت کانون‌های فرهنگی هنری مساجد، موجب فراگیری و گستردگی اجرای طرح اخوالقرآن در سراسر کشور شود.

 

به گزارش ایکنا؛ شبستان نوشت: پیام صدریه با بیان اینکه بنیاد بین‌المللی نهج البلاغه، نهادی علمی و پژوهشی است و کمتر جنبه اجرایی دارد، گفت: این بنیاد به دلیل ساختار خود، همیشه تمایل به همکاری با دستگاه‌های اجرایی داشته که ستاد عالی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد از جمله آن‌ها است.

وی افزود: بنیاد بین المللی نهج‌البلاغه در حوزه‌های گوناگون همکاری گسترده‌ای با ستاد عالی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد داشته است که برای نمونه دوره آموزش نهج‌البلاغه با همکاری این دو نهاد در سال 1390 در سراسر کشور برگزار شد که با استقبال گسترده مردم همراه شد.

مدیر انتشارات بنیاد بین‌المللی نهج‌البلاغه، خاطرنشان کرد: این بنیاد به تازگی طرح اخوالقرآن را با همکاری مرکز رسیدگی به امور مساجد در برخی مساجد محوری تهران اجرا کرده است که استفاده از ظرفیت کانون‌های فرهنگی هنری مساجد، می‌تواند موجب فراگیری و گستردگی اجرای این طرح در سراسر کشور شود.

صدریه اضافه کرد: دو کتاب «آشنایی با نهج البلاغه» و «منتخب موضوعی نهج البلاغه» با همکاری ستاد عالی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد و مرکز رسیدگی به امور مساجد در تیراژ وسیع، چاپ و در اختیار مساجد قرار داده شد.
انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: