کد خبر: 3699362
تاریخ انتشار: ۲۱ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۷:۵۳
گروه شبکه‌های اجتماعی ــ همزمان با روزهای پایانی سال 96 کمپینی در فضای مجازی با عنوان کمپین خیرات اهدای خون برای ترویج نذر و ایثار خون راه‌اندازی شده است.
به گزارش ایکنا، همزمان با روز‌های پایانی سال ۹۶ کمپینی در فضای مجازی با عنوان کمپین خیرات اهدای خون برای ترویج نذر و ایثار خون راه‌اندازی شده است.
کمپین اهدای خون در پنج‌شنبه آخر سال بر اساس تفکر اهدای خون داوطلبانه و نذر خون شکل گرفته است. پویشی که می‌خواهد سرخی زندگی را در روز‌های پایانی سال به بیمارانی اهدا کند که همانند همه روز‌های سال به خون نیاز دارند.
روز‌های پایانی سال، روز‌هایی شلوغ برای همه مردم است؛ اما این شلوغی کار و زندگی را بگذارید کنار بیمارانی که در اتاق‌های عمل بیمارستان‌ها چشم انتظار خون هستند و شلوغی کار و زندگی ندارند و در انتظار لبخند زندگی چشم به راه هستند.
آخرین پنج‌شنبه سال بهترین فرصت برای نذر خون و خیرات برای شادی روح درگذشتگان است؛ نذری که می‌تواند جان کسی را نجات بدهد.
این کمپین رسانه‌ای با حمایت سازمان انتقال خون کشور و توسط پایگاه خبری ایران پزشک راه افتاد و با دو هشتگ #قهرمان_باش و #سرخی_زندگی مورد حمایت تعدادی از انجمن‌های خیریه و برخی خبرگزاری‌ها و کانال‌های تلگرامی قرار گرفته است.
رای اهدای خون داوطلبانه و نذر خون در آخرین پنج‌شنبه سال، به نزدیک‌ترین مرکز انتقال خون مراجعه کنید؛ بر اساس اعلام سازمان انتقال خون، کارکنان انتقال خون در سراسر کشور برای این کمپین و حضور اهداکنندگان خون آمادگی کامل دارند.
انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: